Vabad siberi husky kutsikad

Elli ja Jimi pesakonnas on veel vabu kutsikaid, kellele otsime aktiivseid omanike. Huvi korral võta meiega julgelt ühendust tel. 55692272 või kirjuta info@kelgukoerad.ee 


Hellerkantri Pikkerpoiss – vaba isane / available male


Hellerkantri Portos – vaba isane / available male

Huskypoisid Eclipse ja Enter tegid Baltic Cup 1. ja 2.etapil kiiret sõitu

Kevadel võtsime osa kahest suurest võistlusest Lätis ja Leedus, mis mõlemad olid Baltic Cup 2016 esimene – ja teine etapp.

Lätis oli kahe koera tõukerattaveos peremees Jaanus eriti tubli saavutades oma klassis 1.koha. Leedu võistlusel väärikas 2.koht kaotades sekunditega esimesele kohale. Mõlemal võistlusel osales ta meie tublide ja kiirete siberi huskyde Hellerkantri Eclipse ja Hellerkantri Enteriga.


Foto IngeLa albumist
KAUNO RAJONO MERO TAURE 2016 1 diena”

 

Leedu võistlusel võistles ka Helle alaska malamuutidega ja startis kaks korda. Esimene võistluspaar Hellerkantri Hopsa ja Hellerkantri Billy Idol ning teine võistluspaar Hellerkantri Giara ja Hellerkantri Trolli Britta. Võistelda on vahva!  ;-)

 


Foto Diana Petniunaite

 

Võistlustel saavutasid tublisid tulemusi ka meie kasvandikud. Loe pikemalt võistlusmuljetest Kelgukoerte Klubi Baltosport kodukal:
Racedog Cup 2016 / Baltic Cup 1.etapp
Kaunas District Mayor Cup / Baltic Cup 2.etapp

 

Rakendisõit ja fotosessioon kelgukoerte turismitalus

Tali ei jäänud taeva ja lumeluugid on lõpuks ka meie Huskypargi kohal valla! Tule kelgukoerte muinasjutulisse maailma ja tee üks tore rakendisõit Zuuzy paketti nautides :)

Lisaks on meil hea meel teatada, et 22.jaanuarist kuni 25.veebruarini saame teile taas pakkuda stiliseeritud fotosessioone ja grupi pildistamisi meie kelgukoertega! Täpsema info pakettide kohta leiad Huskypargi teenused & hinnakiri lehelt.


Mõned vahvad perepildid meie armsatest külastajatest eelmisel hooajal. Fotod Mariin Kaljula