Tule meile külla!

Ootame Sind tutvuma Huskypargi kelgukoerte taluga!

Meie kodu asub Kehtna vallas Raplamaal, 67km kaugusel Tallinna südalinnast. Huskypargis tervitab teid mitukümmend kelgukoera, kolm suksut, Hr.Ilves, täpiline kikkkõrv ja lahke pererahvas. Tule külla!

TALV 2017/2018

 

Pakett Zuuzy – Huskypargi külastus ja kelgusõit siberi huskydega

Huskypargi külastuse käigus tutvustame teile meie pere hobuseid ja kelgukoeri – alaska malamuute ning siberi huskysid. Peale ringkäiku rakendame koerad kelgu ette ja alustame kelgusõitudega. Külalised saavad võtta istet kelkudel, mida veavad 8-12 siberi husky tõugu kelgukoera. Sõit kulgeb maastikul tehes 1km pikkuse ringi ümber metsatuka. Pärast kelgusõitu suundume hubasesse küdeva kaminaga tarekesse, kus pakume teile teed, maitsvat pirukat ja kooki. Pakett Zuuzy on saadaval ka kinkekaardina!

Külastajate arv: 2-25 inimest
Kestvus: orienteeruvalt 2-2,5h
Maksumus: 50€ / alla 1.5m laps 25€  / 1-3a. 15€ / kelgutamiseta 35€

Lumisel ajal oled oodatud külla ka tööpäeva õhtul! Huskypark muutub müstiliseks talvemaaks hämaruses kui süütame tulekesed, küünlad ning teeme kelgusõitu pealambi valgusvihus. Teadagi on tõsiasi, et öös on asju…

 

 

Pakett Iko – Huskypargi külastus

Huskypargi külastuse käigus tutvustame teile meie pere hobuseid ja kelgukoeri – alaska malamuute ning siberi huskysid. Peale ringkäiku suundume hubasesse kelgukoerte teemalisse tarekesse, kus pakume kamina tule paistel teed ja maitsvaid pirukaid. Pakett Iko on saadaval ka kinkekaardina!

Grupi suurus: 2-40 inimest
Kestvus: orienteeruvalt 1h
Maksumus: 25€ / alla 1.5m laps 15€

 

Pakett Keiju – 1500 sammu kelgukoeraga

Huskypargi külastuse käigus tutvustame teile meie pere hobuseid ja kelgukoeri – alaska malamuute ning siberi huskysid. Peale ringkäiku anname igale osalejale ühe koera, kellele saab soovi korral iseseisvalt selga panna veotraksid ning kinnitada ta spetsiaalse vöö ja veorihmaga enda külge. Jalutuskäik on jõukohane ka suuremat sorti tugitoolisportlastele, sest jalutuskäigu pikkuseks on umbkaudu 1500 sammu ehk 1000 meetrit :-) Alustame teekonda Huskypargist, möödume põldudest ning läbime metsatuka. Jalutuskäigul peatume ka indiaani püstkojas, kus puhume natuke juttu. Jalutuskäigu lõppedes suundume hubasesse kelgukoerateemalisse tarekesse, kus pakume teile kamina tule paistel teed ja maitsvat pirukat.

Külastajate arv: 2-10 inimest
Kestvus: orienteeruvalt 1,5h
Maksumus: 35€ täiskasvanu / alla 1.5m laps 20€

Kelgukoerte jalgismatk Huskypargis

 

Pakett Tom – kelgukoertega rappa

Huskypargi külastuse käigus tutvustame meie pere hobuseid ja kelgukoeri. Peale kerget einet tarekeses pakime kompsud ja kelgukoerad autosse ning võtame suuna Huskypargist 27km kaugusele asuvasse Mukri raba loodusrajale! Iga vähemalt 14a. matkasell saab endale alaska malamuudi või siberi husky tõugu kelgukoera, kellega umbes 5km pikkusel rajal matkata. Enne teekonna algust paneme koertele selga veotraksid ning kinnitame nad spetsiaalse koerakrossi vöö ja veorihmaga enda külge. Matkarada kulgeb Mukri rabas, möödudes rohketest laugastest ja raba järvedest. Samuti võib kaasa võtta oma piknikukorvi, et matka lõppedes RMK lõkkekoha juurde grillima jääda. Pakett Tom algab Huskypargis ning lõppeb peale matka Mukri raba loodusraja parklas.

Soovi korral on võimalik tellida ka fotograaf, kes teeb teie päevast video – või fotojäädvustusi. Kokkuleppel on võimalik külastada kelgukoertega ka mõnda muud raba või loodusrada. Hind kokkuleppel.

Külastajate arv: 3-10 inimest
Kestvus: orienteeruvalt 4h
Maksumus: 50€ täiskasvanu / alla 1,5m laps 25€

Kelgukoerte jalgsimatkad Raplamaal

 

Pakett Master – stiilne fotosessioon kelgukoerte ja hobustega

Pildistame teid kolmes situatsioonis: tarekese ees kelgukoertega, põllul hobustega ja portree looduses. Soovi korral saate valida selga Huskypargi indiaani stiilis jakid. Fotosessioonilt saad galerii 25-30 töödeldud trükisuuruses fotofailiga. Pakett on saadaval ka kinkekaardina!

Fotosessioonil osalejate arv:: 1-2 täiskasvanut (+ lapsed)
Kestvus:
ca 45 min 
Maksumus: 120€ (hind sisaldab ka pakett Ikot 2×20€ ehk Huskypargi külastust kahele)
Vaata lisaks Mariini tehtud töid: http://mariin.ee

 

Pakett Kauboi – ürituse stiliseerimine kantri – ja indiaanitemaatikaga

Jeehhaaa! Vajad oma üritusele vunkki ja kantrihõngu? Hellerkantri aitab! Meil on igasugust kantri – ja indiaanitavaari, et Sinu üritus ägedaks muuta! Lisaks pakume stiliseeritud fotonurka fotograafi teenusega. Kirjuta meile ja arutame asja!

 

Meelespea

  • Meil saab maksta ainult sularahas!
  • Paketiga alustame kindlalt kokku lepitud kellaajal. Kui jõuate varem, oodake väravas kuni alustame ekskursiooniga üheaegselt kõikide külastajatega.
  • Meil puuduvad euromugavused, häda korral tuleb kasutada kuivkäimlat. Maal on mahe!
  • Et saaksite nautida külastust ilmaoludest hoolimata soovitame kanda sooje, mugavaid õueriideid ja jalanõusid.
  • Vananenud leivad võite tuua meie hobustele :-)
  • Kohale tulemiseks kasutage vaid Google mapsi sisestades otsingusse: Huskypark OÜ. Teised seadmed ja otsingumootorid võivad teid juhatada valesse kohta.

 

Info ja broneerimine

Helle Kaljula, tel. 5569 2272
E-mail: info@kelgukoerad.ee

Hellerkantri Huskypark kelgukoerad
Meie siberi huskyde rakend, veebruar 2018

Huskypargi kelgukoerte rabamatk Raplamaal
Pakett Tom – aastaringselt kelgukoertega rabaradadel, november 2017


Meie armas tarekene

Fotosessioon Huskypargi kelgukoeraga

kelgukoerte turismitalu Huskypark hobused
Leivamaiad Nukuke, Meloodia & Halloo

Meie teenekas ja tubli rakendi juhtkoer Zipo

.HuskyparkHuskypargis on võimalik soetada meie kelgukoerte karvast kootud sokke lastele, naistele ja meestele

Mariin ja alaska malamuudi poiss Master

Indiaanipüstkojas…