Tule meile külla!

Ootame Sind tutvuma eheda maaelu ja Huskypargi kelgukoerte turismitaluga!

Meie kodu asub Kehtna vallas Raplamaal, 67km kaugusel Tallinna südalinnast. Kui lumi maad ei kata on parim aeg meie külastamiseks justnimelt suvi, sest siis on taevas sinisem, rohi rohelisem ja taluõu õitsele puhkenud. Teel meile võid näha ehedat maaelu – muru näksivaid lehmi ning kruusateel töökohustuste suunas vuravat traktorit. Meil Huskypargis tervitab teid mitukümmend kelgukoera, kolm suksut, Hr.Ilves ning üks täpiline kikkkõrv. Maal on elu! Tule külla!

Oleme 20.augustist puhkusel ning meile saab uuesti külla tulla alates 1.septembrist! 

SUVI 2017

Pakett IKO – Huskypargi külastus

Huskypargi külastus, tutvustame koeri ja hobuseid ning räägime kelgukoertest. Peale ringkäiku suundume hubasesse kelgukoerateemalisse tarekesse, kus pakume teile midagi maitsvat hamba alla.

Grupi suurus: 2-30 inimest
Kestvus: orienteeruvalt 1h
Maksumus: 15€ / alla 1.5m laps 8€

Pakett Keiju – 1500 sammu kelgukoertega

Huskypargi külastuse käigus tutvustame teile meie pere hobuseid ja kelgukoeri. Peale ringkäiku anname igale osalejale ühe koera, kellele saab soovi korral iseseisvalt selga panna veotraksid ning kinnitada ta spetsiaalse vöö ja veorihmaga enda külge. Jalutuskäik on jõukohane ka suuremat sorti tugitoolisportlastele, sest jalutuskäigu pikkuseks on umbkaudu 1500 sammu ehk 1000 meetrit :-) Alustame teekonda Huskypargist, möödume teravilja põldudest ning läbime suvise metsatuka. Jalutuskäigul peatume ka indiaani püstkojas, kus puhume natuke ka juttu. Jalutuskäigu lõppedes suundume hubasesse tarekesse, kus pakume teile midagi maitsvat ka hamba alla.

Grupi suurus: 2-10 inimest
Kestvus: orienteeruvalt 1,5h
Maksumus: 25€ täiskasvanu / alla 1.5m laps 15€

Pakett Tom – kelgukoertega rappa

Huskypargi külastuse käigus tutvustame meie pere hobuseid ja kelgukoeri. Peale kerget einet tarekeses pakime kompsud ja kelgukoerad autosse ning võtame suuna Huskypargist 27km kaugusele asuvasse Mukri raba loodusrajale! Iga vähemalt 14a. matkasell saab endale alaska malamuudi või siberi husky tõugu kelgukoera, kellega umbes 3km pikkusel rajal matkata. Enne teekonna algust paneme koertele selga veotraksid ning kinnitame nad spetsiaalse koerakrossi vöö ja veorihmaga enda külge. Matkarada kulgeb Mukri rabas, möödudes rohketest laugastest ja raba järvedest. Kel soovi saab end kasta rabajärve mõnusasse ja tervendavasse vette! Samuti võib kaasa võtta oma piknikukorvi, et matka lõppedes RMK lõkkekoha juurde grillima jääda. Pakett Tom algab Huskypargis ning lõppeb peale matka Mukri raba loodusraja parklas.

Soovi korral on võimalik tellida ka fotograaf, kes teeb teie päevast video – või fotojäädvustusi. Kokkuleppel on võimalik külastada kelgukoertega ka mõnda muud raba või loodusrada. Hind kokkuleppel.

Grupi suurus: 3-10 inimest
Kestvus: orienteeruvalt 4h
Maksumus: 50€ täiskasvanu / alla 1,5m laps 25€

Pakett Suvehundu – stiilne fotosessioon kelgukoerte ja hobustega

Pildistame teid kolmes situatsioonis: tarekese ees kelgukoertega, põllul hobustega ja portree looduses. Soovi korral saate valida selga Huskypargi indiaani stiilis jakid. Fotosessioonilt saad veebigalerii 20-25 töödeldud trükisuuruses fotofailiga.

Grupi suurus: 1-2 täiskasvanut (+ lapsed)
Kestvus: 
1h
Maksumus: 100€ + Huskypargi külastus pakett IKO
Fotosessiooni broneerimiseks kirjuta Mariini e-mailile: rosmariins@gmail.com

Pakett Pillerpall – tähtpäev kelgukoerte turismitalus

Olgu selleks sünnipäev või lihtsalt soov veeta mõnusalt aega oma pere – ja sõprade seltsis, ühes võid kindel olla –  külma kõhuga ei lahku meilt keegi! Vihmase ilma korral on võimalik koosolemist pidada hubases palktarekeses. Ilusa ilma korral saab kiikuda – grillida – tsillida meie taluõuel vanade õunapuude all. Lastele on õuel mängimiseks vahva mängumajake. Huskypargi perenaine pakub külalistele maitsvat kodu – ja metsamarjadega küpsisetorti, kohvi ning morssi. Soovi korral tuleb suurem toidumoon endal kaasa võtta.

Grupi suurus: 10-25 inimest
Kestvus:
pakett Iko + 3h Huskypargis
Maksumus:
 10€ täiskasvanu / 5€ laps + Huskypargi külastus pakett IKO
Näiteks: Sünnipäeva tähistamine Huskypargis 10-le täiskasvanule. Pakett Pillerpall 10×10€ = 100€  + pakett Iko 10×15€ = 150€. Kokku: 100€+150€=250€

Pakett Kauboi – ürituse stiliseerimine kantri – ja indiaanitemaatikaga

Jeehhaaa! Vajad oma üritusele vunkki ja kantrihõngu? Hellerkantri aitab! Meil on igasugust kantri – ja indiaanitavaari, et Sinu üritus ägedaks muuta! Lisaks pakume stiliseeritud fotonurka fotograafi teenusega. Kirjuta meile ja arutame asja!

.

Meelespea

  • Meil saab maksta ainult sularahas!
  • Paketiga alustame kindlalt kokku lepitud kellaajal. Juhul kui jõuate varem siis palun oodake väravas kuni alustame ekskursiooniga üheaegselt kõikide külastajatega.
  • Meil puuduvad euromugavused, häda korral tuleb kasutada kuivkäimlat. Maal on mahe!
  • Soovitame kanda mugavaid õueriideid ja jalanõusid, et saaksite nautida külastust ilmaoludest hoolimata.
  • Vananenud leivad võite tuua meie hobustele!

.HuskyparkKoera – ja lambavilla sokid lastele, naistele ja meestele

Zipo on meie tubli rakendi juhtkoer

Indian tipee tentIndiaani püstkoda

0 Shares