Teenused ja hinnakiri

SUVI 2016

Pakett IKO 

Tulge vaatama kuidas kelgukoerad elavad suvel! Oleme üsna kindlad, et imestate kui näete meie bikiinivormis talvekoeri kuudi katusel päikest võtmas ;-) Kelgukoera jutud, suvine taluõu ja aasal nosivad hobused loovad suurepärase meeleolu ja te ei märkagi, et olete meil viibinud juba tunnikese.. :)

Hind 15€ / inimene
Alates 3-st inimest hind 10€ / inimene
Soodsam suurtele gruppidele, küsi pakkumist!

Huskypargi suvine külastus

Iko Pruunkaru

TALV 2015 / 2016

Pakett IKO

Huskypargi külastus, tutvustame koeri ja hobuseid ning räägime kelgukoertest. Peale ringkäiku soojendav tee küdeva kaminaga tarekeses.
Grupis 3-30 inimest
Kestvus orienteeruvalt 30min – 1h
Hind 15€ / inimene

 

Pakett ZUUZY

Huskypargi külastus, tutvustame koeri ja hobuseid ning räägime kelgukoertest. Rakendisõit siberi huskydega 1 km. Peale sõitu soojendav tee ning kerge eine küdeva kaminaga tarekeses.

Grupis 2-15 inimest
Kestvus orienteeruvalt 2-2.5 h
Hind 40€ / inimene
Hind kelgusõiduta 30€ / inimene

.

Rakendisõit siberi husky kelgukoertega

.

Pakett HOPSA

Huskypargi külastus, tutvustame koeri ja hobuseid ning räägime kelgukoertest. Kelgusõit iseseisvalt kahe alaska malamuudi või siberi huskyga 1 km. Peale sõitu soojendav tee ning kerge eine küdeva kaminaga tarekeses.

Grupis 2-6 inimest
Kestvus orienteeruvalt 2-2.5h
Hind 40€ / inimene
Hind kelgusõiduta 30€ / inimene

 


.

 

PAKETT VÄIKE HUNDU – stiilne fotosessioon kelgukoerte ja hobustega 

Fotosessioonil teeme teist pilte 2-3 erinevas situatsioonis. Soovi korral saate valida selga ägedad indiaani stiilis jakid. Ühel sessioonil saab osaleda 1-2 täiskasvanut + lapsed. Fotosessioonilt saad 10 töödeldud fotofaili, mille saadame e-maili teel nädala jooksul. Fotosessiooni hind on 50€. Lisaks on võimalus tellida fotosid paberile või fotokapale.

 

PAKETT HALTY – stiiline grupipilt kelgukoeraga

Teeme teie perest või sõpruskonnast vahva grupipildi stiilsetes indiaani stiilis jakkides. Grupipildile on oodatud kogu seltskond olenemata selle suurusest. Pildistamiselt saad 2-3 töödeldud fotofaili, mille saadame e-maili teel nädala jooksul. Grupipildistamise hind on 20€. Lisaks on võimalus tellida fotosid paberile või fotokapale.

Fotopakettide Väike Hundu ja Halty hinnad kehtivad pakettide Zuuzy, Hopsa ja Iko tellijatele.
Pildistamised toimuvad ajavahemikus 22.01-25.02.2016.

 

Husky tarekese või indiaani püstkoja rent

Kui soovid jääda meile kauemaks… Meie hubane husky tareke mahutab 20 inimest. Sobib koosviibimise või sünnipäeva läbiviimiseks. Indiaani püstkoda mahutab 30 inimest. Sobib suuremale grupile, võimalik grillida vorstikesi. Hind 25€ / h

.

Meelespea

  • Meil saab maksta ainult sularahas :)
  • Kui oled broneerinud kelgusõidu, kuid antud päeval napib lund, saame pakkuda teile paketti “Iko” ning võimalust jääda meile kauemaks, rentides Husky tare või indiaani püstkoda.Kui soovite siiski ka kelgutada siis pakume teile võimaluse korral külastuseks uut kuupäeva.
  • Tavaliselt  on meil korraga külas samaaegselt mitu pere või gruppi – seltsis ikka segasem!
  • Paketiga alustame kindlalt kokku lepitud kellaajal. Juhul kui jõuate varem siis palun oodake väravas kuni alustame ekskursiooniga üheaegselt kõikide külastajatega.
  • Meil puuduvad euromugavused – kui häda peal tuleb kasutada kuivkäimlat :)
  • Palume riietuda juba kodus! Soovitame kanda soojasid ning mugavaid õueriideid ja jalanõusid, et saaksite nautida külastust külmetamata.
  • Vananenud leivad võite tuua meie hobustele :)

.

Soodustused

Lapsed kelle pikkus jääb alla 1.5 m saavad -50% soodustust. Titad tasuta! Soodustused kehtivad olenemata paketist!

.

Broneerimine

E-mail: info@kelgukoerad.ee Tel. 55 69 22 72, Helle

.

Pakett Zuuzy HuskyparkKoera – ja lambavilla sokid lastele, naistele ja meestele Zipo on meie tubli rakendi juhtkoer Indian tipee tentIndiaani püstkoda

Comments are closed.