Teenused ja hinnakiri

SUVI 2017

Pakett IKO

Huskypargi külastus. Tule, tutvume hobuste ja kelgukoertega. Saad pai teha ja maiusi anda, kuulda ja küsida!

Korraldame ka matkasid väiksematele gruppidele. Küsi lisa!

Grupis 3-30 inimest Kestvus orienteeruvalt 30min – 1h Hind 15€ / inimene

 

Huskypargi suvine külastus

TALV 2016 / 2017Iko Pruunkaru

Pakett IKO

Huskypargi külastus, tutvustame koeri ja hobuseid ning räägime kelgukoertest. Peale ringkäiku soojendav tee küdeva kaminaga tarekeses. Grupis 3-30 inimest Kestvus orienteeruvalt 30min – 1h Hind 25€ / inimene

Pakett ZUUZY

Huskypargi külastus, tutvustame koeri ja hobuseid ning räägime kelgukoertest. Rakendisõit siberi huskydega 1 km. Peale sõitu soojendav tee ning kerge eine küdeva kaminaga tarekeses. Grupis 2-15 inimest Kestvus orienteeruvalt 2-2.5 h Hind 50€ / inimene Hind kelgusõiduta 40€ / inimene . Rakendisõit siberi husky kelgukoertega .

Pakett HOPSA

Huskypargi külastus, tutvustame koeri ja hobuseid ning räägime kelgukoertest. Kelgusõit iseseisvalt kahe alaska malamuudi või siberi huskyga 1 km. Peale sõitu soojendav tee ning kerge eine küdeva kaminaga tarekeses. Grupis 2-6 inimest Kestvus orienteeruvalt 2-2.5h Hind 50€ / inimene Hind kelgusõiduta 40€ / inimene   .

Husky tarekese või indiaani püstkoja rent

Kui soovid jääda meile kauemaks… Meie hubane husky tareke mahutab 20 inimest. Sobib koosviibimise või sünnipäeva läbiviimiseks. Indiaani püstkoda mahutab 30 inimest. Sobib suuremale grupile, võimalik grillida vorstikesi. Hind 35€ / h

.

Meelespea

  • Meil saab maksta ainult sularahas :)
  • Kui oled broneerinud kelgusõidu, kuid antud päeval napib lund, saame pakkuda teile paketti “Iko” ning võimalust jääda meile kauemaks, rentides Husky tare või indiaani püstkoda.Kui soovite siiski ka kelgutada siis pakume teile võimaluse korral külastuseks uut kuupäeva.
  • Tavaliselt  on meil korraga külas samaaegselt mitu pere või gruppi – seltsis ikka segasem!
  • Paketiga alustame kindlalt kokku lepitud kellaajal. Juhul kui jõuate varem siis palun oodake väravas kuni alustame ekskursiooniga üheaegselt kõikide külastajatega.
  • Meil puuduvad euromugavused – kui häda peal tuleb kasutada kuivkäimlat :)
  • Palume riietuda juba kodus! Soovitame kanda soojasid ning mugavaid õueriideid ja jalanõusid, et saaksite nautida külastust külmetamata.
  • Vananenud leivad võite tuua meie hobustele :)

.

Soodustused

Lapsed kelle pikkus jääb alla 1.5 m saavad -50% soodustust. Titad tasuta! Soodustused kehtivad olenemata paketist!

.

Broneerimine

E-mail: info@kelgukoerad.ee Tel. 55 69 22 72, Helle

.

Pakett Zuuzy HuskyparkKoera – ja lambavilla sokid lastele, naistele ja meestele Zipo on meie tubli rakendi juhtkoer Indian tipee tentIndiaani püstkoda

Comments are closed.