Huskypargi kelgukoerte jõulumaa – meil käis külas vahva lasterühm!

Mudilasi ootab Huskypargi jõulumaal kelgukoerad ja traktorisafari!

Tänasel päikselisel ning veidi kargel talvehommikul sõitis Huskypargi ette hall minibuss, mille uksest hakkas riburada väljuma väikseid rõõmsaid kollaseid tegelasi. Ei, ei… tegu ei olnud meile teada-tuntud Minionidega vaid hoopis kollastes helkurvestides rõõmsate Eesti mudilastega Assaku lasteaiast! :)

Lisaks päkapikk Hellele ja huskytüdruk Mariinile tervitasid väravas noori särasilmi meie alaska malamuudid Star ja Novesta, kes said lastelt kordamööda paitusi. Kui paid said peaaegu, et otsa tõttasime teretama meie talu hobuseid! Lapsed said anda Halloole, Melonile ja Nukukesele nende kõige lemmikumat maiustust maamunal, milleks on otseloomulikult krõmpsuv must leib!

Kui leibadest jäi järele vaid puru siis oligi aeg hakata tutvuma Huskypargi kelgukoertega, kellele võis peopealt pakkuda krõbuskeid.

Kui ka krõbuskikott oli tühjaks maiustatud ja talule tiir peale tehtud, ootas ees midagi uut ja põnevat, mis pani laste silmad särama! Kuna lund napib siis tegemist ei olnud kelgurakendi sõidu vaid hoopistükis traktorisafariga!

Lasteaed Huskypargis

Peremees Jaanus tõstis mudilased ükshaaval järelkärule ning kui kohad sisse said võetud algas sõit metsa poole, et viia loomadele jõuluks talvemaiustusi.

Huskypargi päkapikk MihkelHuskypargi päkapikk Mihkel helistas lastele safari sõidul kellukest :) 

Kõik lapsed said oma äranägemise järgi katta metsas loomade jõululaua. Mõni laps torkas leivaviilud puuoksa külge, teine aga pani kännule õunu ja porgandeid ning kolmas puistas kuuse alla teravilja.

metsloomade toidulaud

Kui jäneste, metskitsede ja linnukeste jõululaud sai kaetud, jätkus safarisõit püstkoja poole, kus oli aeg ka endale midagi maitsvat hamba alla pista!

Kuna Eestlane on ikka laulurahvas siis teel püstkotta hakkasid lapsed hoogsalt esitama lasteaias õpitud jõululaule ning nii see safari meil “rulli-rulli-rulli…sa tainast rulli ja välja lõika piparkoogi südaaa-me-keeee ” laulu saatel püstkoja juures lõpule veeres.

Lasteaed Huskypargis

Indiaani tipiis said lapsed grillida lõkkel vorstikesi ning nosida ahjusoojasid pirukaid. Päkapikk Helle jutustas paar huvitavat lugu ning mõne hetke pärast kuulasime meie kelgukoerte ühendkoori esituses lugu “Hundiulg”.

Kui esimene nälg kustutatud jalutasime tagasi koerte juurde ning astusime sisse küdeva kaminaga tarekesse, kus ootas meie pisikesi külalisi kodune küpsisetort, marjatee, piparkoogid ja magusad mandariinid.

Lasteaed Huskypargi kelgukoerte talus Raplamaal

Nii meie kui laste päev oli täis rõõmu, päikest, punetavaid põski ja säravaid silmi. Saime lapsi rõõmustades ka ise väga positiivse emotsiooni ning ootame suurima rõõmuga külla uut lasteaia – või koolirühma!

Külastuse hind lasteaia või algkoolilaste grupile (al. 15 inimest) on 15€ osaleja kohta. Külastusi saame pakkuda aastaringselt! Kui oled huvitatud tulema Huskyparki külla siis saada meile kiri info@kelgukoerad.ee või helista Hellele tel. 5569 2272

Rõõmsate (taas) kohtumisteni!

Huskypargi pererahvas,
Helle, Mariin, Jaanus

Huskypark, 13.12.2017