Tule meile külla!

Ootame Sind tutvuma Huskypargi kelgukoerte ja teravilja taluga!

Meie kodu asub Kehtna vallas Raplamaal, 67 kilomeetri ehk tunnikese sõidu kaugusel Tallinnast.

Teel meile võid kohata ehedat maaelu: töökohustuste poole vuravaid traktoreid ja karjamaal peesitavaid lehmi. Huskypargis tervitavad Sind alaska malamuudid ja siberi huskyd, kolm suksut, omamoodi kiisu, täpiline kikkkõrv ja lahke pererahvas. Meil on indiaani püstkoda ja armas kelgukoerateemaline palktareke, kus kostitame oma külalisi millegi maitsvaga. Meie talu põhitegevuseks on teraviljakasvatus.

Pakume aastaringselt talu külastuse, kelgukoerte jalgsimatka, fotosessiooni – ja sündmuse tähistamise pakette. Saadaval on ka pakettide kinkekaardid. Tule külla, maal on elu!

SÜGIS 2018

Pakett Iko – Huskypargi külastus

Huskypargi külastuse käigus tutvustame teile meie pere hobuseid ja kelgukoeri. Räägime alaska malamuutidest ja siberi huskydest, näitame veovarustust ning kutsikate olemasolu korral saab ka neid paitada. Peale tutvustavat ringkäiku suundume hubasesse kelgukoerte teemalisse tarekesse, kus vaatame kelgukoerte teemalisi videosid ja sööme pirukat. Pakett Iko on saadaval ka kinkekaardina!

Grupi suurus: 2-40 inimest
Kestvus: orienteeruvalt 1 tund
Osalustasu: 20€ inimene / 15€ alla 1.5m pikkune laps


Iko – meie ülisõbralik alaska malamuut

 

Pakett Moony – Huskypargi külastus ja matk kelgukoertega

Huskypargi külastuse käigus tutvustame teile meie pere hobuseid ja kelgukoeri – alaska malamuute ning siberi huskysid. Peale ringkäiku anname osalejale koera, kellele saab soovi korral iseseisvalt selga panna veotraksid ning kinnitada ta spetsiaalse vöö ja veorihmaga enda külge. Jalutuskäiguks pakume 1km ja 4km pikkust teerada. Alustame teekonda Huskypargist, möödume põldudest ning läbime metsatuka. Jalutuskäigul peatume ka indiaani püstkojas, kus puhume natuke juttu. Jalutuskäigu lõppedes suundume hubasesse kelgukoerateemalisse tarekesse, kus pakume teile midagi maitsvat kergeks kehakinnituseks.

Külastajate arv: 2-10 inimest
Kestvus: orienteeruvalt 1,5 tundi
Osalustasu: 35€ inimene  / 20€ alla 1.5m pikkune laps

 

Pakett Tom – Huskypargi külastus ja rabamatk kelgukoertega

Huskypargi külastuse käigus tutvustame meie pere hobuseid ja kelgukoeri. Peale kerget einet tarekeses pakime kompsud ja kelgukoerad autosse ning võtame suuna Huskypargist 27km kaugusele asuvasse Mukri raba loodusrajale! Iga vähemalt 14a. matkasell saab endale alaska malamuudi või siberi husky tõugu kelgukoera, kellega umbes 5km pikkusel rajal matkata. Enne teekonna algust paneme koertele selga veotraksid ning kinnitame nad spetsiaalse koerakrossi vöö ja veorihmaga enda külge. Matkarada kulgeb Mukri rabas, möödudes rohketest laugastest ja raba järvedest. Samuti võib kaasa võtta oma piknikukorvi, et matka lõppedes RMK lõkkekoha juurde grillima jääda. Pakett Tom algab Huskypargis ning lõppeb peale matka Mukri raba loodusraja parklas.

Soovi korral on võimalik tellida ka fotograaf, kes teeb teie päevast video – või fotojäädvustusi. Kokkuleppel on võimalik külastada kelgukoertega ka mõnda muud raba või loodusrada. Hind kokkuleppel.

Külastajate arv: 2-10 inimest
Kestvus: orienteeruvalt 4 tundi
Osalustasu: 50€ inimene / 25€ alla 1,5m pikkune laps

 

Pakett Master – Stiilne fotosessioon kelgukoeraga

Pildistame teid kolmes situatsioonis: tarekese ees kelgukoertega, põllul hobustega ja portree looduses. Soovi korral saate valida selga Huskypargi indiaani stiilis jakid. Fotosessioonilt saad galerii 35-45 töödeldud trükisuuruses fotofailiga. Pakett on saadaval ka kinkekaardina!

Fotosessioonil osalejate arv: 1-2 täiskasvanut (+ lapsed)
Fotosessiooni kestvus:
ca 45min
Maksumus: 140€ (hind sisaldab ka pakett Ikot 2×20€ ehk Huskypargi külastust ja einet kahele)
Vaata lisaks Mariini tehtud töid: http://mariin.ee

Huskypargi perenaine Helle kutsikatega

Pakett Kauboi – ürituse stiliseerimine kantri – ja indiaanitemaatikaga

Jeehhaaa! Vajad oma üritusele vunkki ja kantrihõngu? Hellerkantri aitab! Meil on igasugust kantri – ja indiaanitavaari, et Sinu üritus ägedaks muuta! Lisaks pakume stiliseeritud fotonurka fotograafi teenusega. Kirjuta meile ja arutame asja!

 

Meelespea

  • Meil saab paketi eest tasuda sularahas. Asutused saavad tasuda ka arvega.
  • Paketiga alustame kindlalt kokku lepitud kellaajal. Kui jõuate varem, oodake väravas kuni alustame ekskursiooniga üheaegselt kõikide külastajatega.
  • Koertele ei meeldi pea pealt katsumine ja kõrvade mudimine. Sellest kuidas koeraga sõbralikult suhelda räägime kohapeal.
  • Meil puuduvad euromugavused, häda korral tuleb kasutada kuivkäimlat. Maal on mahe!
  • Et saaksite nautida külastust ilmaoludest hoolimata soovitame kanda sooje, mugavaid õueriideid ja jalanõusid.
  • Vananenud leivad võite tuua meie hobustele, samuti maitsevad neile porgandid ja õunad.
  • Kohale tulemiseks kasutage vaid Google Mapsi sisestades otsingusse: Huskypark OÜ. Teised seadmed ja otsingumootorid võivad teid juhatada valesse kohta.

 

Kontakt ja broneerimine

Külastus tuleb kindlasti eelnevalt kokkuleppida, et teaksime arvestada teie tulekuga ning teha vajalikud ettevalmistused! :)

Helle Kaljula, tel. 5569 2272
E-mail: info@kelgukoerad.ee

 

Huskypark kelgukoerad
Kevadel ja sügisel treenime kelgukoeri spetsiaalse veokäruga 

alaska malamuudi kutsikad Hellerkantri HuskyparkMõned korrad aastas on meil ka kutsikad :) – fotol on meie sõbrad Maret ja Elias malamuudi kutsikatega


Mis saab olla mõnusam kui värskel põhul magamine…

Huskypargi kelgukoerte rabamatk Raplamaal
Pakett Tom – aastaringselt kelgukoertega rabaradadel, november 2017


Meie armas tarekene

Fotosessioon Huskypargi kelgukoeraga

Hellerkantri Huskypark kelgukoerad
Talvel sõidutame külalisi kelgukoerarakendiga

Hellerkantri Huskypark kelgukoerte jalgsimatkad Raplamaal
Kelgukoertega saab matkata aastaringselt 

kelgukoerte turismitalu Huskypark hobused
Leivamaiad Nukuke, Meloodia & Halloo

Meie teenekas ja tubli rakendi juhtkoer Zipo

.HuskyparkHuskypargis on võimalik soetada meie kelgukoerte karvast kootud sokke lastele, naistele ja meestele

Mariin ja alaska malamuudi poiss Master

Indiaanipüstkojas…