Pakett Iko: kelgukoerte talu külastus ja kerge eine tarekeses

Pakett on saadaval aastaringselt. Külastusaeg tuleb eelnevalt perenaisega kokkuleppida!

Pakett Iko tasu on 20€ osaleja kohta, talvel 25€
Paketi kestvus on orienteeruvalt 1-1,5 tundi sõltuvalt seltskonna suurusest. Grupi suurus 2-40 inimest. Alla 1.5m pikkusele lapsele on osalustasu 15€, talvel 20€. Gruppidele alates 10 inimesest soodustus!
Huskypargi kelgukoerte talu tutvustav ringkäik
Raplamaal asuvas Eesti suurimas põhjamaiste kelgukoerte kasvanduses tervitavad teid 11 alaska malamuuti, 30 siberi huskyt, 3 hobust, kass, küülik ja lahke pererahvas.
Tutvu indiaani püstkojaga
Astume sisse tipiitelki ja puhume juttu olulistest asjadest – näiteks sellest, kuidas lugeda koera kehakeelt ja temaga sõbralikult suhelda. Jutustame teile ühe toreda indiaani legendi, mida saate edasi rääkida oma sõpradele.
Anna loomadele maiustusi ja tee pai
Ringkäigul saab iga külaline anda hobustele krõmpsuvaid leivakoorikuid ja kelgukoertele maitsvaid krõbuskeid. Kui teil on koju seisma jäänud vananenud leiba võite need meie hobustele tuua.
Mis vahe on alaska malamuudil ja siberi huskyl?
Tutvustame alaska malamuute ja siberi huskysid ning nende kasutusalasid. Näitame koerte veospordi vahendeid vastavalt hooajale.
Ahjusoojad pirukad ja kuum tee hubases palktarekeses
Vaatame kelgukoerte teemalisi videosid ja laseme heal maitsta!


Tutvu kelgukoerte talu ja eheda maaeluga

Ootame Huskyparki sõpru, peresid, matkaselle, koerasõpru, suuremaid ja väiksemaid seltskondi. Meil saad pidadada ettevõttele, kooligrupile või lasteaiarühmale igati meeldejääva ja erilise talvepäeva. Huskypargis on tore pidada ka sünnipäeva! Meie lähenemine külalistesse on soe ja personaalne. Soovime, et iga külastaja lahkuks Huskypargist positiivsete emotsioonidega.


Indiaani tipiitelk
Lisaks kelgukoertele saab Huskypargis tutvuda ka indiaani tipii ja hobustega.


Mida pidada silmas külla tulles? 

  • Huskypark on meie kodu, mistap tuleb külla tulemiseks külastusaeg eelnevalt kokkuleppida.
  • Meil saab paketi eest tasuda vaid sularahas. Asutustele saame koostada arve.
  • Paketiga alustame kindlalt kokku lepitud kellaajal. Kui jõuate varem, oodake väravas kuni alustame ekskursiooniga üheaegselt kõikide külastajatega.
  • Koertele ei meeldi pea pealt katsumine ja kõrvade mudimine. Sellest kuidas koeraga sõbralikult suhelda räägime kohapeal.
  • Meil puuduvad euromugavused, häda korral tuleb kasutada kuivkäimlat. Maal on mahe!
  • Et saaksite nautida külastust ilmaoludest hoolimata soovitame kanda ilmastikule vastavaid õueriideid ja jalanõusid. Maal võib olla porine, sügisel, sügistalvel ja kevadel soovitame kanda kummikuid.
  • Vananenud leivad võite tuua meie hobustele, samuti maitsevad neile porgandid ja õunad.
  • Kohale tulemiseks kasutage Google Mapsi või Waze rakendust sisestades otsingusse: Huskypark OÜ. Teised seadmed ja otsingumootorid võivad teid juhatada karupeesse :)).


Hellerkantri Huskypargi kelgukoerte talu
Meie noored kelgukoerad – siberi huskyd Hellerkantri Robirobi ja Prada.


Külastusaja broneerimine 

Saada kiri Huskypargi pererahvale e-maili teel info@kelgukoerad.ee või võta ühendust kelgukoerte talu perenaise Helle Kaljulaga, helistades numbril 5569 2272

Hellerkantri Huskypargi kelgukoerte talu
Hubases tarekeses ootab Sind tee ja pirukas.


Kingiidee! Pakett Iko kinkekaart

Üllatada oma pereliiget, sõpra, lähedast või kolleegi elamusliku kinkekaardiga. Kinkekaardi maksumus kujuneb vastavalt paketis osalevate inimeste arvule. Kinkekaardi faili saadame teile e-mailile või trükitud kinkekaardi pakiautomaati. Postiga saates lisandub kinkekaardi maksumusele 6€.


Kõige magusam uni tuleb kelgukoertel põhust voodis. Fotol siberi husky Hellerkantri Pikker.