Pakett Iko: kelgukoerte talu külastus ja kerge eine tarekeses

Pakett on saadaval aastaringselt!

 

Huskypargi kelgukoerte talu tutvustav ringkäik
Raplamaal asuvas Eesti suurimas põhjamaiste kelgukoerte kasvanduses tervitavad teid 11 alaska malamuuti, 30 siberi huskyt, 3 hobust, kass, küülik ja lahke pererahvas.
Tutvu indiaani püstkojaga
Astume sisse tipiitelki ja puhume juttu olulistest asjadest – näiteks sellest, kuidas lugeda koera kehakeelt ja temaga sõbralikult suhelda. Jutustame teile ühe toreda indiaani legendi, mida saate edasi rääkida oma sõpradele.
Anna loomadele maiustusi ja tee pai
Ringkäigul saab iga külaline anda hobustele krõmpsuvaid leivakoorikuid ja kelgukoertele maitsvaid krõbuskeid.
Mis vahe on alaska malamuudil ja siberi huskyl?
Tutvustame alaska malamuute ja siberi huskysid ning nende kasutusalasid. Näitame koerte veospordi vahendeid vastavalt hooajale.
Ahjusoojad pirukad ja kuum tee hubases palktarekeses
Vaatame kelgukoerte teemalisi videosid ja laseme heal maitsta!
Pakett Iko tasu on 20€ osaleja kohta, talvel 25€
Paketi kestvus on orienteeruvalt 1-1,5 tundi sõltuvalt seltskonna suurusest. Grupi suurus 2-40 inimest. Alla 1.5m pikkusele lapsele on osalustasu 15€, talvel 20€. Gruppidele alates 10 inimesest soodustus!

 

Paketi kirjeldus

Alustame pakett Ikoga Huskypargis, perenaise poolt läbi viidava tervitusega indiaani tipiis. Misjärel suundume ringkäigule, kus tutvume nii hobuste, kelgukoerte kui talueluga. Iga külaline saab anda suksudele maiustusi ja koertele krõbuskeid. Sõbralikud kelgukoerad naudivad pai ja külaliste positviiset tähelepanu. Ringkäigu lõppedes astume hubasesse kelgukoerateemalisse tarekesse, kus ootab teid ahjusoe pirukas ja tee. Tarekeses saab soetada ka toredaid meeneid meie talust.

Hellerkantri Huskypargi kelgukoerte talu
Noored siberi huskyd Hellerkantri Robirobi ja Prada.

 

Tule Huskyparki külla!

Ootame Huskyparki sõpru, peresid, matkaselle, koerasõpru, suuremaid ja väiksemaid seltskondi. Meil saad pidadada ettevõttele, kooligrupile või lasteaiarühmale igati meeldejääva ja erilise talvepäeva. Huskypargis võib pidada ka sünnipäeva! Meie lähenemine külalistesse on soe ja personaalne. Soovime, et iga külastaja lahkuks Huskypargist naerusuil positiivsete emotsioonidega.

Saada pakett Iko broneering

 

Hellerkantri Iko Pruunkaru
Pakett Iko on saanud nime meie alaska malamuudi poisi Hellerkantri Iko Pruunkaru järgi, kes on ääretult heasüdamlik ja rõõmus koer.

 

Fotograaf jäädvustab ilusad hetked

Lisavõimalusena pakume Huskypargi fotograafi poolt kelgukoertega fotosessiooni. Vaata Mariini tehtud pilte meie Instagrami kontol @hellerkantri ja @mariinmoments ning kodulehel https://mariin.ee. Pildistamise tasu on 100€ sisaldades kõiki õnnestunud eeltöödeldud fotosid, mis on allalaetavad Dropboxi lingilt orignaalmõõtmetes.

Saada pakett Iko broneering fotosessiooniga

 

Pildistamine kelgukoertega
Hetkel on ilmad jahedamad ning puulehed sügiseselt kuldseks tõmbunud! Pane selga kampsik, sall ja müts ning tule fotosessioonile!

 

Kingiidee! Pakett Iko kinkekaart

Üllatada oma pereliiget, sõpra, lähedast või kolleegi elamusliku kinkekaardiga. Kinkekaardi maksumus kujuneb vastavalt paketis osalevate inimeste arvule. Kinkekaardi faili saadame teile e-mailile või trükitud kinkekaardi pakiautomaati. Postiga saates lisandub kinkekaardi maksumusele 6€.

Saada pakett Iko kinkekaardi soov

 

Hellerkantri Huskypargi kelgukoerte talu hobused Raplamaal
Loojang, Nukuke ja Meloodia.

 

Mida pidada silmas külla tulles? 

  • Huskypark on meie kodu, mistap tuleb külla tulemiseks külastusaeg eelnevalt kokkuleppida.
  • Meil saab paketi eest tasuda vaid sularahas. Asutustele saame koostada arve.
  • Paketiga alustame kindlalt kokku lepitud kellaajal. Kui jõuate varem, oodake väravas kuni alustame ekskursiooniga üheaegselt kõikide külastajatega.
  • Koertele ei meeldi pea pealt katsumine ja kõrvade mudimine. Sellest kuidas koeraga sõbralikult suhelda räägime kohapeal.
  • Koer liigub Sinu ette rakendatult üsna tempokalt – kõndimine tema järel meenutab rohkem kiirkõndi kui jalutamist.
  • Meil puuduvad euromugavused, häda korral tuleb kasutada kuivkäimlat. Maal on mahe!
  • Et saaksite nautida külastust ilmaoludest hoolimata soovitame kanda ilmastikule vastavaid riideid ja jalanõusid.
  • Vananenud leivad võite tuua meie hobustele, samuti maitsevad neile porgandid ja õunad.
  • Kohale tulemiseks kasutage Google Mapsi või Waze rakendust sisestades otsingusse: Huskypark OÜ. Teised seadmed ja otsingumootorid võivad teid juhatada karupeesse :)).

 

Hellerkantri Huskypargi kelgukoerte talu


Kõige magusam uni tuleb kelgukoertel põhust voodis. Fotol siberi husky Hellerkantri Pikker.