Kelgukoera kutsikad

Hellerkantri kennelis sündinud kutsikad pärinevad hoolikalt valitud sugupuudest. Aretuses kasutame vaid parimaid, väga heade iseloomude ja tööomadustega kelgukoeri. 

Kutsikad on registreeritud FCI/Eesti Kennelliidu tõuregistris, nad on loovutamisel eakohaselt vaktsineeritud ning saanud regulaarselt ussirohtu. Iga kutsikas saab kaasa tõutunnistuse, Euroopa veterinaarpassi, pesateki, jalutus – ja kaelarihma ning esimeste päevade toidu. Meiepoolne abi ja nõu kasvatamisel ning tegelemisel.

Huvi korral võta meiega ühendust kirjutades info@kelgukoerad.ee või helistades tel. 5569 2272, Helle Kaljula.

 

Siberi husky kutsikad

Otsime häid omanikke ja kodusid kahele valgele emasele kutsikale. Kutsikad on sündinud 16.10.2018 ning nad on valmis minema koos või eraldi oma uutesse kodudesse!

Kutsikate vanemad on meie teenekad ja tublid töörööbikud Maglelin Genji (imp. Soome) ja Aptorhome Rocco. Mõlemal vanemal on suurepärased näitusehinded ning neile on teostatud pärilike silmahaiguste uuring tulemusega leiuta ehk terved. Rocco ja Genji on avatud suhtlemisega, julge iseloomuga ning suurepärased töökoerad, kes annavad endast rakendis 101%.

Vaata lisaks “Sõber koer” saadet meie kelgukoertest: “Milline koer on siberi husky?”

Alaska malamuudi kutsikas

Otsime head omanikku ja kodu hall-valgele emasele alaska malamuudi kutsikale. Kutsikas on väga rõõmsameelne ja sotsiaalne. Sündinud 11.11.2018 ning ta on valmis minema oma uude koju. Ps! Uberti roosa titenina läheb mõne aja pärast üleni mustaks!

Kutsika vanemad on Hellerkantri Gina ja Cahppes White Runner Of Cheya “Lumi” (imp. Rootsi). Mõlemal vanemal on teostatud terviseuuringud, neil on väga head ja suurepärased näitusehinded. Mõlemad vanemad on suurepärased perekoerad, väga heade iseloomudega. Kutsikate isa on igati tubli töökoer Liane Lubi harrastus – ja võistlusrakendis.

Vaata lisaks “Sõber koer” saadet meie kelgukoertest: “Milline koer on alaska malamuut?” (algus 14:00)

Kutsikate isa on paremal pool. Foto Liane Lubi, jaanuar 2019
Kennel Hellerkantri alaska malamuudi kutsikad 2018
Kutsikate vanemad Lumi ja Gina, september 2018
Kennel Hellerkantri alaska malamuudi kutsikad 2018
Pesakonna ema Hellerkantri Gina
Kennel Hellerkantri alaska malamuudi kutsikad 2018
Pesakonna isa on valge alaska malamuut Rootsist, Cahppes White Runner of Cheya “Lumi”
Kennel Hellerkantri alaska malamuudi kutsikad 2018
Kennel Hellerkantri alaska malamuudi kutsikad 2018