Kelgukoerte matkad Raplamaal

Kelgukoerte jalgsimatk on põnev viis veeta aktiivselt aega koos koeraga. Kui Sul pole koera, kellega matkata, siis tule meile külla! Huskypargis ootavad Sind alaska malamuudid ja siberi husky tõugu põhjamaised kelgukoerad.

Iga osaleja saab endale spetsiaalse koerakrossi vöö, mis kinnitatakse rihmaga koera veotrakside külge. Sellisel viisil saab mõnusalt liikuda käed-vabalt süsteemis, nii et koer liigub Sinust eespool tõmmates jalutajat endaga kaasa. Matkame nii koduümbruses kui ka rabaradadel.

Kelgukoerte jalgismatk Huskypargis
Siberi huskyd Zissy ja Keiju matkahoos

 

Pakume külastajatele kahte matkapaketti:

Pakett Keiju – 1500 sammu kelgukoeraga

Huskypargi külastuse käigus tutvustame teile meie pere hobuseid ja kelgukoeri – alaska malamuute ning siberi huskysid. Peale ringkäiku anname igale osalejale ühe koera, kellele saab soovi korral iseseisvalt selga panna veotraksid ning kinnitada ta spetsiaalse vöö ja veorihmaga enda külge. Jalutuskäik on jõukohane ka suuremat sorti tugitoolisportlastele, sest jalutuskäigu pikkuseks on umbkaudu 1500 sammu ehk 1000 meetrit :-) Alustame teekonda Huskypargist, möödume põldudest ning läbime metsatuka. Jalutuskäigul peatume ka indiaani püstkojas, kus puhume natuke juttu. Jalutuskäigu lõppedes suundume hubasesse kelgukoerateemalisse tarekesse, kus pakume teile kamina tule paistel kuuma teed ja maitsvat pirukat.

Grupi suurus: 2-10 inimest
Kestvus: orienteeruvalt 1,5h
Maksumus: 35€ täiskasvanu / alla 1.5m laps 20€
Broneerimiseks saada kiri info@kelgukoerad.ee või helista tel. 5569 2272

Kelgukoerte jalgismatk Huskypargis
Zissy, Keiju, Zalla ja Tom külalistega

 

Pakett Tom – kelgukoertega rabaradadel

Huskypargi külastuse käigus tutvustame meie pere hobuseid ja kelgukoeri. Peale kerget einet tarekeses pakime kompsud ja kelgukoerad autosse ning võtame suuna Huskypargist 27km kaugusele asuvasse Mukri raba loodusrajale! Iga vähemalt 14a. matkasell saab endale alaska malamuudi või siberi husky tõugu kelgukoera, kellega umbes 5km pikkusel rajal matkata. Enne teekonna algust paneme koertele selga veotraksid ning kinnitame nad spetsiaalse koerakrossi vöö ja veorihmaga enda külge. Matkarada kulgeb Mukri rabas, möödudes rohketest laugastest ja raba järvedest. Samuti võib kaasa võtta oma piknikukorvi, et matka lõppedes RMK lõkkekoha juurde grillima jääda. Pakett Tom algab Huskypargis ning lõppeb peale matka Mukri raba loodusraja parklas.

Grupi suurus: 3-10 inimest
Kestvus: orienteeruvalt 4h
Maksumus: 50€ täiskasvanu / alla 1,5m laps 25€
Broneerimiseks saada kiri info@kelgukoerad.ee või helista tel. 5569 2272

Soovi korral on võimalik tellida ka fotograaf, kes teeb teie päevast video – või fotojäädvustusi. Kokkuleppel on võimalik külastada kelgukoertega ka mõnda muud raba või loodusrada. Hind kokkuleppel!

Huskypark kelgukoerte rabamatk Raplamaal
Kelgukoertega rabas on rabav, iga ilmaga! Alaska malamuudid Star ja Novesta külalistega.

Kelgukoerte jalgsimatkad Huskypargis RaplamaalTom on üks meie sõbralikest siberi huskydest, kelle järgi Pakett Tom on oma nime saanud.

Kelgukoerte jalgismatk Huskypargis
Külastajatele meeldivad koerad ja meie koertele meeldivad külastajad – seda näitab hästi Tomi avatud ja rõõmus kehakeel :)

Kelgukoerte jalgismatk Huskypargis
Keijule meeldib juttu puhuda ning Keiju on loomu poolest väga kuulekas. Keiju on eriline ning meile väga armas koerake. Samuti on ta meie üks esimestest huskydest :) 

Kelgukoerte jalgismatk HuskypargisTubli kelgukoerana on Zalla oma töösse väga pühendunud.

Kelgukoerte jalgsimatk Raplamaal Huskypargis
Zissy on pärit meie esimesest siberi husky pesakonnast (sündinud 2008a). Ta on kuulekas ja eriline nagu ta tädi Keiju ja ema Kiisu. “Ziizike” on meile väga-väga kallis! 

Kelgukoerte jalgismatk HuskypargisKas saaks veel pai?! :)

Lisainformatsiooni kõigi Huskypargi külastuspakettide kohta leiad Tule meile külla! lehel.