Huskypargi kelgukoerte kohvikupäev ja retro lapsevankrite näitus 2019

Jeehaa! Avame oma talu väravad ja kutsume Sind 28.juulil Raplamaale! Huskypargis ootavad Sind 42 põhjamaist kelgukoera, malamuudi kutsikad, hobused, indiaanipüstkoda, retro lapsevankrite näitus, traktori safari ja nii mõndagi muud põnevat… Maal on elu! :)


Kohvikupäeva programm

Ootame teid külla kell 11.00 ja kell 15.00 algavale külastusprogrammile.

Koguneme talu väravates ning suundume ringkäiguga hobuste ja indiaani püstkoja juurde, kus anname suksudele leiba ja räägime üht koma teist meie tegemistest maal. Kui hobustel kõhud head ja paremat täis suundume kõik koos talu õuele, et öelda tere meie 42-kelgukoerale ning alaska malamuudi kutsikatele. Peale ringkäiku viime teid traktori järelkärus väikesele vahvale lõbusõidule, mis kulgeb talu teraviljapõldude ääres ning läbib väikse metsatuka. Kui raudhobu raugeb ootab teid kantritemaatlises taluaias kohv, kissell ja maitsev tort koduaia marjadega. Lastele lisab kindlasti põnevust väike armas mängumajake. Külalistele on uudistamiseks avatud kelgukoera teemaline palktareke ja retrolapsevankrite näitus. Lisaks näeb meie aias erinevate skulptorite valmistatud puuskulptuure. Kes soovib, saab lisatasu eest broneerida stiilse minifotosessiooni imearmsate alaska malamuudi kutsikatega.


Osalustasu

Suurele 15€, pisemale 10€, alla 3-aastasele 5€
Tasuda saab kohvikupäeval vaid sularahas. Osalustasu sisaldab: Huskypargi sissepääs, talu ja koeri tutvustav ekskursioon, retrovankrite näitus, indiaanipüstkoda, palktareke, lõbusõit traktori järelkärus, tort, kohv ja kissell taluõues. Lisatasu eest minifotosessioon kutsikatega.


Fotosessioon

Lisatasu eest saad broneerida minifotosessiooni imearmsate alaska malamuudi kutsikatega. Pildistamiselt saad 15-20 järeltöödeldud orginaalsuuruses fotofaili. Minifotosessiooni maksumus on 75€ (täishind 150€). Fotosessioonil saab osaleda 1-3 inimest, iga lisanduv inimene +25€. Fotosessioon tuleb eelnevalt Huskypargi fotograafiga kokku leppida, selleks kirjuta meile: info@kelgukoerad.ee


Asukoht

Huskypark asub Kalbu külas, Kehtna vallas, Raplamaal. Tunnikese sõidu kaugusel Tallinnast. Kohale tulemiseks soovitame kasutada vaid Google mapsi või Waze rakendust, sisestades otsingusse: Huskypark OÜ. Aeg on näidanud, et teiste otsingumootrite kasutamisel võite lõpetada hoopis teises Raplamaa otsas või karu kaheksas… :)


Külaliste meelespea

  • Ekskursioonidega alustame täpselt kell 11:00 ja 15:00, palume kohale jõuda Huskyparki 5-10 minutit enne ekskursiooni algust. :)
  • Hobustele ja jänkule võib kodust kaasa võtta vananenud leiva – ja saiatooteid ning porgandeid. Kes soovib, võib ka kutsikatele midagi mängimiseks ja sikutamiseks tuua.
  • Oma neljajalgset sõpra palume Huskyparki mitte kaasa võtta. Mitte, et meil midagi koerte vastu oleks aga paraku ei meeldiks see teps mitte meie 42-le kelgukoerale – “sissetungijat” nähes vallanduks korralik kisakoor ja meelehärm.
  • Kohapeal saab soetada Huskypargi külastuspakettide kinkekaarte.
  • Kohvikupäeval saab tasuda ainult sularahas.


Kontakt

Korraldajad: Helle ja Mariin Kaljula
E-mail: info@kelgukoerad.ee
Instagram: hellerkantri.huskypark
Facebook: Hellerkantri Huskypark
Sündmus Facebookis: Huskypargi kelgukoerte kohvikupäev ja retrovankrite näitus
Fotoalbum: Kelgukoerte kantritalu kohvikupäev 2018

Hellerkantri Huskypark ja retro lapsevankrid
Retro lapsevankreid on meil tänaseks juba üle kahekümne :))