Otsime uusi kodusid kahele alaska malamuudile

Mõlemad koerad on võetud kutsikana meie kennelist, kuid omanike elumuutuste tõttu ning soovist neist loobuda, oleme nad enda juurde tagasi võtnud. Koerad loovutatakse sümboolse tasu eest eraldi kodudesse.

Hellerkantri Frida

Frida on 6-aastane emane rõõmsameelse iseloomuga alaska malamuut. Talle on teostatud terviseuuringud – düsplaasiauuring tulemusega AA/00 (terved) ja pärilike silmahaiguste uuring terve tulemusega. Lisaks on Fridal alaska malamuutide erinäituselt väga hea näitusehinne. Frida on hea isuga, armastab jalutuskäike ja temaga on lihtne jalutada (ei tiri). Frida armastab paitusi ja inimese tähelepanu. Sobib seltsiliseks teisele koerale. Ehkki Frida pole emastega tülinorija oleks parem kui teine seltsiline on isane. Üldiselt ei ole Fridal probleeme ka lastega. Frida oleks väga tore kaaslane ning ta sobiks hästi ka matkakoeraks. Loovutame Frida ainult siis kui leiame selle õige ja ainsa omaniku. Fridal ei ole järglasi ning ta ei ole saadaval aretuseks. Frida info EKL registris.

Hellerkantri Halty

Halty on 7-aastane rahulikuma iseloomuga emane alaska malamuut. Halty on meie kenneli kõige kaunim emane. Talle on teostatud terviseuuringud – düsplaasiauuring tulemusega AB/00 (terved) ja pärilike silmahaiguste uuring terve tulemusega. Lisaks on Halty noppinud kõrgeid auhindu alaska malamuutide erinäituselt – tal on Eesti Välimikutšempioni tiitel. Halty naudib rahulikke jalutuskäike, rihmas ei tiri üleliia. Halty on samuti suur pai nautleja ja tore kaaslane. Halty ei ole teiste emastega tülinorija kuid siiski ei sobiks ta ühte perre teise emase koeraga. Paraku ei ole Halty kuigi salliv väikeste laste suhtes (ilmselt on tal olnud lastega eelmises peres ebameeldivaid kogemusi). Halty oleks tore kaaslane üksikule inimesele või paarile, kel pole lapsi või kelle lapsed on juba suuremad. Loovutame Halty ainult siis kui leiame selle õige ja ainsa omaniku. Haltyl ei ole järglasi ning ta ei ole saadaval aretuseks. Halty info EKL registris ja tema enda lehel Hellerkantri Halty.

Halty, september 2019

Kui tunned, et oled valmis pakkuma armastavat kodu Fridale või Haltyle vastavalt tema kirjeldusele siis võta meiega ühendust: info@kelgukoerad.ee