Otsime Fridale uut kodu

Frida on võetud kutsikana meie kennelist, kuid omaniku elumuutuste tõttu ning soovist temast loobuda, võtsime ta enda juurde tagasi. Loovutame Frida sümboolse tasu eest uude kodusse.

Hellerkantri Frida

Frida on 6-aastane* emane rõõmsameelse iseloomuga alaska malamuut. Talle on teostatud terviseuuringud – düsplaasiauuring tulemusega AA/00 (terved) ja pärilike silmahaiguste uuring terve tulemusega. Lisaks on Fridal alaska malamuutide erinäituselt väga hea näitusehinne. Frida on hea isuga, armastab jalutuskäike ja temaga on lihtne jalutada (ei tiri). Frida armastab paitusi ja inimese tähelepanu. Sobib seltsiliseks teisele koerale. Ehkki Frida pole emastega tülinorija oleks parem kui teine seltsiline on isane. Frida on väga tore kaaslane ning ta sobiks hästi ka matkakoeraks. Loovutame Frida ainult siis kui leiame selle õige ja ainsa omaniku. Fridal ei ole järglasi ning ta ei ole saadaval aretuseks. Frida info EKL registris.

* Alaska malamuutide keskmine eluiga on 12-14 aastat.

Kui tunned, et oled valmis pakkuma armastavat kodu Fridale vastavalt tema kirjeldusele siis võta meiega ühendust: info@kelgukoerad.ee