Uue kodu otsingul

Otsime uusi kodusid kahele emasele alaska malamuudile. Mõlemad koerad on võetud kutsikana meie kennelist, kuid omanike elumuutuste tõttu ning soovist neist loobuda, oleme nad enda juurde tagasi võtnud. Paraku ei sobi kumbki koer kuigi hästi lastega, mistõttu on parem, kui leiame neile sobivamad kodud, kui seda on meie kennel, kus käivad tihti külas lapsed. Koerad loovutatakse eraldi kodudesse.

Hellerkantri Frida (broneeritud)

Frida on 5.5-aastane emane rõõmsameelne ja temperamentsema iseloomuga alaska malamuut. Talle on teostatud terviseuuringud – düsplaasiauuring tulemusega AA/00 (terved) ja pärilike silmahaiguste uuring terve tulemusega. Lisaks on Fridal alaska malamuutide erinäituselt väga hea näitusehinne. Frida on väga apla isuga, armastab jalutuskäike ja temaga on lihtne jalutada (ei tiri). Frida armastab paitusi ja inimese tähelepanu kuid tähelepanu saamise pärast võib ta muutuda armukadedaks teise koera peale. Frida ei ole teiste emastega tülinorija. Üldiselt ei ole Fridal probleeme ka lastega. Suure tõenäosusega ei sobiks ta viibima ühte ruumi kassiga. Frida oleks väga tore kaaslane ning ta sobiks hästi ka matkakoeraks. Loovutame Frida ainult siis kui leiame selle õige ja ainsa omaniku. Fridal ei ole järglasi ning ta ei ole saadaval aretuseks. Loovutustasu on kokkuleppeline. Frida info EKL registris.

Frida

Hellerkantri Halty

Halty on peatselt 7-aastaseks saav rahulikuma iseloomuga emane alaska malamuut. Halty on meie kenneli kõige kaunim emane malamuut. Talle on teostatud terviseuuringud – düsplaasiauuring tulemusega AB/00 (terved) ja pärilike silmahaiguste uuring terve tulemusega. Lisaks on Halty noppinud kõrgeid auhindu alaska malamuutide erinäituselt – tal on Eesti Välimikutšempioni tiitel. Halty naudib rahulikke jalutuskäike, rihmas ei tiri üleliia. Halty ei ole teiste emastega tülinorija kuid siiski ei sobiks ta ühte perre teise emase koeraga. Paraku ei ole Halty salliv laste suhtes (ilmselt on tal olnud lastega eelmises peres ebameeldivaid kogemusi). Halty oleks tore kaaslane üksikule inimesele või paarile, kel pole lapsi või kelle lapsed on juba suureks sirgunud. Loovutame Halty ainult siis kui leiame selle õige ja ainsa omaniku. Haltyl ei ole järglasi ning ta ei ole saadaval aretuseks. Loovutustasu on kokkuleppeline. Halty info EKL registris ja tema enda lehel Hellerkantri Halty.

Halty, 03.09.2019
September 2019
Halty ja Iko

Kui tunned, et oled valmis pakkuma armastavat kodu Haltyle vastavalt tema kirjeldusele siis võta meiega ühendust: info@kelgukoerad.ee