W-pesakond: Giara x Hockey, 2019

Kennel Hellerkantri W-pesakond sündis 5.juunil 2019. Pesakonnas on 9 kutsikat, kellest hall-valged on 3 isast ja 1 emane ning punase-valged on 3 emast ja 2 isast kutsikat.

Kutsikate vanemateks on Hellerkantri Giara ja Hellerkantri Hockey.
Kutsikate isa Hellerkantri Hockey on meie Taani ja Prantsusmaa importkoerte (Bagou ja Mr.Bear) silmapaistvaim järglane. Hockeyl on olnud meie kennelis eelnevalt üks pesakond Nordiclight North Novestaga (Hellerkantri I-pesakond). Sellest pesakonnast jätsime endale ühe isase punase kutsika, Hellerkantri Iko Pruunkaru. Võime julgelt öelda, et Iko on meil üks kullatükk, kellest parema iseloomuga (tolerantne teiste isaste suhtes, avatud ja rõõmus kõigiga) on vist küll üsna raske leida. Samuti on Ikol suurepärane veoinstinkt. Hockey, olles ise väga rahulik ja tolerantne, pärandab seda omadust edasi ka oma järglastele. Lisaks on Hockey ka väga edukas näitusekoer, tema parimaks tulemuseks on Alaska Malamuutide erinäituse üldvõit (BISS).

Kutsikate ema Hellerkantri Giara vanemad on Rootsi ja Kanada päritolu. Giara sugupuus on mitmeid häid Rootsi töökoeri, kennelist Noatak’s. Giara on rahuliku iseloomuga, väga lihtne, tolerantne ja kergelt käsitletav koer, nagu tema isa Noatak’s Dream Team Uyamik Du Ima “Yamik”

Kuna oleme Hockey ja Novesta järglase Ikoga niivõrd rahul, soovime Hockeyst jätta kennelisse veel ühe järglase. Hockey ja Giara ühendavad kokku kõik meie kenneli lemmikumad importkoerad (Novesta, Yamik, Mr.Bear ja Bagou).

Pilte kutsikatest leiab pesakonna Facebooki lehel: Giara x Hockey

Isane 1
Isane 2
Isane 3
Isane 4
Isane 5
Emane 1
Emane 2
Emane 3
Emane 4 – jääb kennelisse :)