Hellerkantri Pipi Pikksukk

Pipi on meie asendamatu rakendi juhtkoer ja endine võistluskoer.

Kodus tuntud kui Pipi, Pipe, Piip, Bibii.

06.12.2010 – 13.05.2013
Ema: Ruusuritarin Belka
Isa: Dacabe Zorro
Kasvataja & omanik: Helle Kaljula
FCI / Eesti Kennelliidu register

Iseloomustus

Pipi on sündinud 2010. aastal meie kennelis. Antud pesakond oli meie kenneli teine siberi husky pesakond. Selles pesakonnas sündis 6 kutsikat, kellest 5 – Pipi, Meeri, Nilsson, Nemo ja Tom, jätsime endale. Pipi on keskmist kasvu emane, kes on julge ja enesekindel. Ta on väga hea stressitaluvusega, mänguline ja tolerantne. Pipi on olnud ka väga oluline võistluskoer. Ühtlasi on Pipi meie parim emane juhtkoer, kes meil seni olnud… Pipi on meie kennelis samuti üks vähestest koertest, kellele on raske vigu leida. Kui nüüd norida siis tegelikult üks viga leidub – nimele vastavalt oli ta nooremana päris “tubli” aedikutest väljaronija… :)
Pipil on olnud üks pesakond järglasi (R-pesakond, 2017a.). Sellest pesakonnast jätsime endale Pipiga kõige sarnasema kutsika, kellele panime nimeks Robirobi. Nii nagu Pipi, on ka Robirobi saanud sünniga kaasa oma emalt ronimisegeeni (olime sellega arvestanud kui Robirobi endale jätsime). Ühtlasi arvestasime ka sellega, et tõenäoliselt saab temast tulevikus sama hea ja enesekindel juhtkoer nagu tema ema :))

Iseloomustus on kirjutatud 2020a.

Pipi näitusekirjeldus

Diluted black & white. Femin head and expression and very foxy. Good reach of neck. Good body proportions with moderate bones. Good tuck-up. Level topline which she held on the move. Well muscled throughout. Sound mover when she is settled. – Mrs Barbara Stanier, kennel Arctictrek (UK). Avaklassis hinne “suurepärane” Eesti siberi huskyde erinäitusel. 

Pipi oma poolvenna Zipoga rakendi eesotsas, 2017a.
Hellerkantri Pipi Pikksukk
Pipi, 2019a.
Pipi ja Nilsson
Pipi esimene talv, 2012a.
Ca 6-8 kuune Pipi.
Pisike Pipi, jaanuar 2011a.
Nilsson ja Pipi, 2010a.