Huskypargi külastus

Huskypargi kelgukoerte talu asub Raplamaal, tunnikese sõidu kaugusel pealinnast. Meie talus elab 8 alaska malamuuti, 28 siberi huskyt, hobune, kass ja küülik. Nostalgilist äratundmisrõõmu pakub retro lapsevankrite kollektsioon, kuhu kuulub üle 30 vankri.

Loe lisaks: Huskypargi külastuse meelespea


Pakett Iko – Huskypargi külastus

Alustame kõigi külalistega kokkulepitud kellaajal ekskursiooniga, mis algab indiaani püstkojas, kus räägime lähemalt kelgukoertest. Ütleme tere meie hobusele ja koertele ning anname neile krõbuskeid. Uudistamiseks on avatud armas kelgukoerateemaline palktareke, jõuluküün ja jõuluvanatuba, kus näeb vanaaegseid lapsevankreid, nostalgilisi esemeid ja kelgukoerte treeningvahendeid. Külastuse lõpuks pakume teed ja kodust küpsiseid.

Paketi kestvus: 1,5-2 tundi
Paketil osalejate arv: 2-20
Saadavus: jaanuar-veebruar ; mai – oktoober

OSALUSTASUD
40€ osaleja, 100€ pere (2 täisk. + 2 kuni 18a. last), lisanduv laps 30€, alla 2a. tasuta.Pakett Moony – Huskypargi külastus ja kelgukoerte jalgsimatk

Alustame kõigi külalistega kokkulepitud kellaajal ekskursiooniga, mis algab indiaani püstkojas, kus räägime lähemalt kelgukoertest. Ütleme tere meie hobusele ja koertele ning anname neile krõbuskeid. Uudistamiseks on avatud armas kelgukoerateemaline palktareke, jõuluküün ja jõuluvanatuba, kus näeb vanaaegseid lapsevankreid, nostalgilisi esemeid ja kelgukoerte treeningvahendeid.

Paneme koertele selga veorakmed ja anname igale osaleja veovöö ja veorihma, mille abil saab kinnitada koera enda külge. Koerad on jalgsimatkale mineku osas väga elevil ja rõõmsad. Jalgsimatk kulgeb Huskypargi ümbrustel teedel. Jooksusõbrad võivad huskydega matkamise asemel hoopiski joosta :) Matkalt jõudes pakume teed ja küpsiseid.

Millega arvestada kelgukoertega matkama tulles?

  • Koerte heaolu arvestades matkame vaid jahedamatel ilmadel, sest palavatel päevadel on suurenenud risk koerte ülekuumenemiseks.
  • Matkale tulles tuleb arvestada, et matk on tempokas – pane jalga kinnised matka -, käimis – või jooksujalanõud.
  • Matk sobib lastele alates 7-eluaastast. Turvalisuse tagamiseks jagab laps koera täiskasvanuga, sest üksi olles jääks rammust väheks, et rakmetes kelgukoera kinni hoida. Meie koerad on tugevad!
  • Kui meil ei ole pakkuda igale täiskasvanud osalejale individuaalset koera (suurema pere ja grupi puhul) siis pakume kahe peale matkamiseks ühe suurema ja tugevama koera, kel jõudu kahe väiksema eest.

Paketi kestvus: 2,5 tundi
Paketil osalejate arv: 2-6
Kellel sobib? Peredele, paaridele, sõpradele ja kuni 6 osalejaga väikekollektiividele.
Saadavus: jaanuar-veebruar ; mai-oktoober

OSALUSTASUD
60€ osaleja, laps jagades koera vanemaga 40€


Fotoalbum

Valge siberi husky Ice Av Viddashusky
Ice – meie valge sinisilmne siberi husky.
Hellerkantri Huskypark kelgukoerte kasvandus ja talu Raplamaal
Alustame ekskursiooniga püstkoja juures.
Kodumuuseumis näitame erinevatest ajastustest lapsevankreid, nukke ja muud põnevat.