Huskypark

Head kelgukoerte sõbrad, anname teada, et Huskypargis on talvehooaeg lõppenud! Ootame teid taas külla kevade teises pooles (aprilli lõpp ja mai) kui kõik on juba roheline ja õitsev! :)


Huskypargi kelgukoerte talu asub Raplamaal, tunnikese sõidu kaugusel pealinnast. Meie talus elab 9 alaska malamuuti, 29 siberi huskyt, hobune, kass ja küülik. Nostalgilist äratundmisrõõmu pakub retro lapsevankrite kollektsioon, kuhu kuulub üle 50 vankri.

Loe lisaks ka meie koerte eluolust ja tegemistest: kennel Hellerkantri


Pakett Iko – Huskypargi külastus

Alustame kõigi külalistega kokkulepitud kellaajal kelgukoerte talu ekskursiooniga. Ringkäigul suundume indiaani püstkotta, kus räägime meie tegemistest maal ning kelgukoertest – alaska malamuutidest ja siberi huskydest. Teeme tutvust meie hobusega. Ütleme tere meie ligi 40-kelgukoerale ja anname neile krõbuskeid. Pakume küpsiseid ja meie koduaia taimeteed. Uudistamiseks on avatud meie armas kelgukoerateemaline palktareke, jõuluküün ja vanaajatuba, kus näeb vanaaegseid lapsevankreid, nostalgilisi esemeid ja kelgukoerte treeningvahendeid.

Paketi kestvus: 1,5-2 tundi
Paketil osalejate arv: 2-20 ja 20-40*
Saadavus: aprilli lõpp – novembri algus

OSALUSTASUD
30€ osaleja, 70€ pere (2 täisk. + 2 kuni 18a. last), alla 2a. tasuta.
* Grupibroneeringud asutustele al. 20 inimest. Küsi hinnapakkumist!
Arvega tasumine asutustele al. 20 osaleja broneeringust.


Pakett Moony – Huskypargi külastus ja kelgukoerte jalgsimatk

Alustame kõigi külalistega kokkulepitud kellaajal kelgukoerte talu ekskursiooniga. Ringkäigul suundume indiaani püstkotta, kus räägime meie tegemistest maal ning kelgukoertest – alaska malamuutidest ja siberi huskydest. Teeme tutvust meie hobusega. Ütleme tere meie ligi 40-kelgukoerale ja anname neile krõbuskeid. Uudistamiseks on avatud meie armas kelgukoerateemaline palktareke, jõuluküün ja vanaajatuba, kus näeb vanaaegseid lapsevankreid, nostalgilisi esemeid ja kelgukoerte treeningvahendeid.

Paneme koertele selga veorakmed ja anname igale osaleja veovöö ja veorihma, mille abil saab kinnitada koera enda külge. Koerad on jalgsimatkale mineku osas väga elevil ja rõõmsad. Jalgsimatk kulgeb Huskypargi ümbrustel teedel. Jooksusõbrad võivad huskydega matkamise asemel hoopiski joosta. Distantsi pikkus on 4km. Matkale tulles tuleb arvestada, et matk on tempokas, soovitame jalga panna matkasaapad või jalanõud mis ei ole libedad. Moony pakett ei sobi väiksetele lastele. Soovitatav vanus alates 8-10 eluaastast olenevalt lapse sportlikust vormist (lapsed jagavad koera täiskasvanuga). Juhul kui meil ei ole pakkuda igale täiskasvanud osalejale individuaalset koera siis pakume matkamist ühe suurema ja tugevama koeraga, kel jõudu kahe koera eest. Matkalt tulles pakume küpsiseid ja meie koduaia taimeteed.

Paketi kestvus: 2,5-3 tundi
Paketil osalejate arv: 2-6
Saadavus: aprilli lõpp – novembri algus

OSALUSTASUD
50€ osaleja, laps 30€


Fotoalbum

Valge siberi husky Ice Av Viddashusky
Ice – meie valge sinisilmne siberi husky.
Hellerkantri Huskypark kelgukoerte kasvandus ja talu Raplamaal
Alustame ekskursiooniga püstkoja juures.
Kelgukoerad Monton ja Moony ootealal (stake-out). Ps! Moony järgi on nimetatud pakett Moony.
Sügis on hea aeg kelgukoertega matkamiseks, sest siis on ilm koerte jaoks piisavalt jahe.
Kodumuuseumis näitame erinevatest ajastustest lapsevankreid, nukke ja muud põnevat.
Alaska malamuudid jooksuaias.
Retrolapsevankrid Huskypark
Siin on väga väike osa meie retro lapsevankrite kollektsioonist.. :)
Kui teil veab tervitab teid ka Hr.Ilves isiklikult!