Huskypargi külastuspäev, 6.juuni kell 17:00

Kutsume Sind kevadsuviselt õitsvasse tallu kelgukoertele külla!

Meil on 41 kelgukoera, kellega saad tutvuda, jalutada, teha pai ja anda krõbuskeid. Lisaks kelgukoertele elab meie talus 2 hobust, küülik ja kass. Mõnusaks olemiseks on avatud indiaani püstkoda ja piknikualad, kus on võimalik oma moonakotiga einestada. Tutvumiseks on avatud kelgukoerateemaline palktareke ja muuseumituba, kus näed meie vanaaegsete lapsevankrite kollektsiooni.


Külastusajad

  • Laupäev, 30.mai 2020, kell 11.00, 14.00, 17.00
  • Laupäev, 6.juuni 2020, kell 17.00


Külastuspaketid

Sel suvel oleme avatud peredele ja sõpruskondadele kindlatel kuupäevadel, mil pakume külastuspakette erihindadega. Perepilet kehtib 2 täiskasvanu ja 2 alla 18a. lapse kohta.

Kui soovid meile tulla suurema seltskonnaga või tähistada mõnda sündmust siis saame leppida selleks kokku mõne muu külastusaja.

Kelgukoerte jalgsimatkaks anname Sulle kaaslaseks veorakmetes husky või malamuudi, kelle saad kinnitada spetsiaalise vöö ja rihma abil enda külge. Koerte ülekuumenemise ennetamiseks on 4km pikkune distants avatud vaid juhul kui temperatuur on alla +16’C (otsustame kohapeal). Soojema ilmaga saab minna 1km pikkusele metsarajale, mida saab sõltuvalt temperatuurist läbida 1-2 korda. Perepiletiga anname matkamiseks 2-3 koera sõltuvalt laste vanustest.

Soovi korral saad lisaks tellida stiliseeritud fotosessiooni, kus meie fotograaf Mariin pildistab Sind kelgukoerte, hobuste ja soovi korral ka retro lapsevankritega. 60-minutilselt fotosessioonilt saad 55-65 töödeldud fotofaili. Hinnale lisandub külastuspaketi tasu.

Külastus1 tund20€/in.50€/pere
Külastus matkaga2 tundi35€/in.80€/pere
Fotosessioon1 + 1-2 tundi150€/2in.

Tasuda saab kohapeal sularahas või ülekandega.
Saaja: Huskypark OÜ
Konto nr: EE421010220198052222
Selgitus: külastuspäev, külastuse kuupäev, osalejate nimed.

Külastus tuleb eelnevalt ette broneerida e-maili teel: info@kelgukoerad.ee


Asukoht

Asume Raplamaal, Kehtna vallas, Kalbu külas. Kohale tulemiseks sisesta Google Maps / Waze rakendusse: Huskypark OÜ.


Fotoalbum

Alaska malamuudid jooksuaias.
Hellerkantri Huskypark kelgukoerte kasvandus ja talu Raplamaal
Meie armas püstkoda koos hobustega. Foto on tehtud talvel. Nüüdseks on meil pikniku alale sätitud ka lauake ja puupakud, kus saab võtta istet.
Paneme koertele selga veorakmed ning anname Sulle veovöö ja rihma, et saaksid koertega mõnusalt ümbruskonda uudistama minna. Meie kelgukoerad on matkale minemise üle igati õnnelikud! :)
Retrolapsevankrid Huskypark
Siin on väga väike osa meie retro lapsevankrite kollektsioonist.. :)
Stiliseeritud kevadhõnguline fotosessioon Huskypargis. Lisaks saame pildistada ka retro lapsevankrite ja hobustega.
Kui teil veab tervitab teid ka Hr.Ilves isiklikult!