Huskypark

Huskypargi külastuspäev on laupäeval, 24.oktoobril. Ekskursioon algab kell 13.00. Paketid Iko ja Moony. Broneerimine: info@kelgukoerad.ee

Huskypargi kelgukoerte talu asub Raplamaal, tunnikese sõidu kaugusel pealinnast. Meie talus elab 10 alaska malamuuti, 30 siberi huskyt, 2 valget suksut, kass ja küülik. Nostalgilist äratundmisrõõmu pakub retro lapsevankrite kollektsioon, kuhu kuulub üle 50 vankri.


Pakett Iko – Huskypargi külastus

Alustame kõigi külalistega kokkulepitud kellaajal kelgukoerte talu ekskursiooniga. Ringkäigul suundume indiaani püstkotta, kus räägime üht koma teist kelgukoertest ja meie tegemistest maal. Tutvustame hobuseid ja anname neile leiba. Ütleme tere meie 40-kelgukoerale ja anname neile krõbuskeid. Tutvustame retro lapsevankrite kollektsiooni. Uudistamiseks on avatud  meie armas kelgukoerateemaline palktareke.

Paketi kestvus: 1,5 tundi
Osalustasu: 20€/in, 50€ pere (2 täisk. + 2 kuni 18a. last), alla 1a. tasuta. Gruppidele al. 20 inimest hinnasoodustus.


Pakett Moony – Huskypargi külastus ja kelgukoerte jalgsimatk

Alustame kõigi külalistega kokkulepitud kellaajal kelgukoerte talu ekskursiooniga. Ringkäigul suundume indiaani püstkotta, kus räägime üht koma teist kelgukoertest ja meie tegemistest maal. Tutvustame hobuseid ja anname neile leiba. Ütleme tere meie 40-kelgukoerale ja anname neile krõbuskeid. Tutvustame retro lapsevankrite kollektsiooni.

Veovarustust nähes muutuvad koerad elevile ja ootavad rõõmuga jalutama minemist. Paneme koertele selga veorakmed ja anname igale osaleja veovöö ja veorihma, mille abil saab kinnitada koera enda külge. Jalutuskäik kulgeb Huskypargi ümbrustel teedel. Jooksusõbrad võivad huskydega jalutamise asemel ka joosta. Distantsi pikkus on 4km, kes soovib saab teha 1-2km pikkuse metsaringi. Jalgismatkalt tulles ootab hubases kelgukoerateemalises tarekeses väike suupiste ja koduaia taimetee.

Paketi kestvus: 2,5-3 tundi
Osalustasu: 40€/in


Stiliseeritud fotosessioon kelgukoertega

Soovi korral saad lisaks tellida fotosessiooni, kus meie fotograaf Mariin pildistab Sind kelgukoerte, hobuste ja soovi korral ka retro lapsevankritega. 60-minutiliselt fotosessioonilt saad 55-65 töödeldud fotofaili. Fotosessiooni tasu on 150€, hinnale lisandub külastuspaketi tasu.


Asukoht ja broneerimine

Asume Raplamaal, Kehtna vallas, Kalbu külas. Kohale tulemiseks sisesta Google Maps / Waze rakendusse: Huskypark OÜ.

Külastuse broneerimine e-maili teel: info@kelgukoerad.ee


Fotoalbum

Hellerkantri Huskypark kelgukoerte kasvandus ja talu Raplamaal
Ekskursiooniga alustame hobuste juures püstkojas.
Kelgukoerad Monton ja Moony ootealal (stake-out). Ps! Moony järgi on nimetatud pakett Moony.
Sügis on hea aeg kelgukoertega matkamiseks, sest siis on ilm koerte jaoks piisavalt jahe.
Kodumuuseumis näitame erinevatest ajastustest lapsevankreid, nukke ja muud põnevat.
Huskypargi kelgukoerte turismitalu külastuspakett fotosessioon
Meie hobused Meloodia ja Nukuke.
Alaska malamuudid jooksuaias.
Retrolapsevankrid Huskypark
Siin on väga väike osa meie retro lapsevankrite kollektsioonist.. :)
Kui teil veab tervitab teid ka Hr.Ilves isiklikult!