Huskypargi külastus

Huskypargi kelgukoerte talu asub Raplamaal, tunnikese sõidu kaugusel pealinnast. Meie talus elab 8 alaska malamuuti, 28 siberi huskyt, hobune, kass ja küülik. Nostalgilist äratundmisrõõmu pakub retro lapsevankrite kollektsioon, kuhu kuulub üle 30 vankri.

Loe lisaks: Huskypargi külastuse meelespea


Pakett Iko – Huskypargi külastus

Alustame kõigi külalistega kokkulepitud kellaajal ekskursiooniga, mis algab indiaani püstkojas, kus räägime lähemalt kelgukoertest. Ütleme tere meie hobusele ja koertele ning anname neile krõbuskeid. Uudistamiseks on avatud armas kelgukoerateemaline palktareke, küün ja vanaajatuba, kus näeb vanaaegseid lapsevankreid, nostalgilisi esemeid ja kelgukoerte treeningvahendeid. Külastuse lõpuks pakume värskendavat jooki ja kodust kooki. Eelneval kokkuleppel on võimalus pidada püstkoja juures oma korvikesega pikniku :) Kui soovid meile külla tulla suurema seltskonnaga (al.20 osalejat) on meil selleks külastuspakett Hopsa.

Paketi kestvus: 1,5-2 tundi
Paketil osalejate arv: 2-20
Saadavus: mai-oktoober

OSALUSTASUD
20€ osaleja, 50€ pere (2 täisk. + 2 kuni 18a. last), alla 2a. tasuta.

BRONEERIMINE
info@kelgukoerad.ee


Pakett Moony – Huskypargi külastus ja kelgukoerte jalgsimatk

Alustame kõigi külalistega kokkulepitud kellaajal ekskursiooniga, mis algab indiaani püstkojas, kus räägime lähemalt kelgukoertest. Ütleme tere meie hobusele ja koertele ning anname neile krõbuskeid. Uudistamiseks on avatud armas kelgukoerateemaline palktareke, küün ja vanaajatuba, kus näeb vanaaegseid lapsevankreid, nostalgilisi esemeid ja kelgukoerte treeningvahendeid.

Paneme koertele selga veorakmed ja anname igale osaleja veovöö ja veorihma, mille abil saab kinnitada koera enda külge. Koerad on jalgsimatkale mineku osas väga elevil ja rõõmsad. Jalgsimatk kulgeb Huskypargi ümbrustel teedel. Jooksusõbrad võivad huskydega matkamise asemel hoopiski joosta :) Distantsi pikkuseks on 4km (võimalik teha ka lühem 1km pikkune ring). Matkalt jõudes pakume värskendavat jooki ja kodust kooki :) Eelneval kokkuleppel võimalus pidada püstkoja juures oma korvikesega pikniku :)

Millega arvestada kelgukoertega matkama tulles?

  • Koerte heaolu arvestades matkame vaid jahedamatel ilmadel, sest palavatel päevadel on suurenenud risk koerte ülekuumenemiseks.
  • Matkale tulles tuleb arvestada, et matk on tempokas – pane jalga kinnised matka -, käimis – või jooksujalanõud.
  • Matk sobib lastele alates 7-eluaastast. Turvalisuse tagamiseks jagab laps koera täiskasvanuga, sest üksi olles jääks rammust väheks, et rakmetes kelgukoera kinni hoida.
  • Kui meil ei ole pakkuda igale täiskasvanud osalejale individuaalset koera (suurema pere ja grupi puhul) siis pakume kahe peale matkamiseks ühe suurema ja tugevama koera, kel jõudu kahe väiksema eest.

Paketi kestvus: 2,5-3 tundi
Paketil osalejate arv: 2-6
Kellel sobib? Peredele, paaridele, sõpradele ja kuni 6 osalejaga väikekollektiividele.
Saadavus: mai-oktoober

OSALUSTASUD
40€ osaleja, laps 20€

BRONEERIMINE
info@kelgukoerad.ee


Fotoalbum

Siberi huskyd Elli ja Monton külalistega matkal (pakett Moony).
Valge siberi husky Ice Av Viddashusky
Ice – meie valge sinisilmne siberi husky.
Hellerkantri Huskypark kelgukoerte kasvandus ja talu Raplamaal
Alustame ekskursiooniga püstkoja juures.
Kelgukoerad Monton ja Moony ootealal (stake-out). Ps! Moony järgi on nimetatud pakett Moony.
Kelgukoertega matkalt tulles.
Kodumuuseumis näitame erinevatest ajastustest lapsevankreid, nukke ja muud põnevat.
Alaska malamuudid jooksuaias.
Retrolapsevankrid Huskypark
Siin on väga väike osa meie retro lapsevankrite kollektsioonist.. :)
Kui teil veab tervitab teid ka Hr.Ilves isiklikult! :-)