Koerte veovarustus

Kennel Hellerkantri ja kelgukoerte turismitalu Huskypark perenaise Helle nobedad näpud valmistavad vahendeid veospordi harrastamiseks. Valikus olevatest toodetest on meil igapäevaselt kasutusel kaelarihmad. Treeningutel ja võistlustel veotraksid, veorihmad, veoliinid ning veokummid.

Kuidas tellida?

Vali sobiv toode ja kirjuta oma soovist e-mailile info@kelgukoerad.ee või helista mob. 5569 2272
Pärast tellimuse kinnitamist saadame soovitud toote(d) teile postiautomaati (saateteenus 3€)

Kaelarihm

Meie lemmikud on fliispehmendusega poolpoovad kaelarihmad! Pakkuda on erinevad värvikombinatsioonid (vt. fotot). Sobiva kaelarihma valmistame vastavalt Sinu koera kaelaümbermõõdule. 

Maksumus: 10€

Kaelarihm

Huskyshop-koera-kaelarihmad-2014


Veotraksid

X-tüüpi veotrakse kannavad meie kelgukoerad nii treeningutel kui võistlustel. Trakside sisekülgedel on fliispehmendused, peal helkurid. Valikus on mustrilise ilupaelaga või roosa rihmaga mudelid (vt.fotot). Sobivad traksid valmistame vastavalt Sinu koera kehakaalule, eripärale ja tõule.

Maksumus: 35€


Veorihm

Veniva amortisaatoriga (kummiga) veorihm ühele koerale harrastamaks koerakrossi, jalgratta -, tõukeratta -, kelgu – ja suusatajavedu. Kogupikkus venitatult 2,5 m.

Maksumus: 20€

Veorihm


Veoliin

Veoliin veniva amortisaatoriga (kummiga) ühele  ja kahele koerale harrastamaks koerakrossi, jalgratta – , tõukeratta – , kelgu – ja suusatajavedu. Kogupikkus venitatult 2,5 m.

Valmistame veoliine ka 4- , 6- , 8- ja 10-koera rakenditele.

Maksumus: ühe koera veoliin 20€ ; kahe koera veoliin 25€

koerte veospordi veoliin