Koerte veovarustus

Hellerkantri Huskypargi kelgukoerte talu perenaise Helle nobedad näpud valmistavad veorakmeid, veo – ja jalutusrihmasid veoliine ja veovöösid veokoeraspordi harrastamiseks. Valikus olevatest toodetest on meil igapäevaselt kasutusel kaelarihmad. Treeningutel ja võistlustel veorakmed, veorihmad, veoliinid, veokummid ning matkadel veovööd.

Kuidas tellida?

Vali sobiv toode ja kirjuta oma soovist e-mailile info@kelgukoerad.ee 
Pärast tellimuse kinnitamist saadame soovitud toote(d) teile pakiautomaati (saateteenus 3€).

Kaelarihm

Meie lemmikud on fliispehmendusega poolpoovad kaelarihmad! Pakkuda on erinevad värvikombinatsioonid (vt. fotot). Sobiva kaelarihma valmistame vastavalt Sinu koera kaelaümbermõõdule. 

Maksumus: 15€

Kaelarihm

Huskyshop-koera-kaelarihmad-2014


 

Veorakmed – läbi müüdud!

X-tüüpi veorakmeid kannavad meie kelgukoerad nii treeningutel kui võistlustel. Rakmete sisekülgedel on fliispehmendused, peal helkurid. Valikus on mustrilise ilupaelaga või roosa rihmaga mudelid (vt.fotot).

Maksumus: 35€


 

Veorihm

Veniva amortisaatoriga (kummiga) veorihm ühele koerale harrastamaks koerakrossi, jalgratta -, tõukeratta -, kelgu – ja suusatajavedu. Kogupikkus venitatult 2,5 m.

Maksumus: 20€

Veorihm


 

Veoliin

Veoliin veniva amortisaatoriga (kummiga) ühele  ja kahele koerale harrastamaks koerakrossi, jalgratta – , tõukeratta – , kelgu – ja suusatajavedu. Kogupikkus venitatult 2,5 m.

Valmistame veoliine ka 4- , 6- , 8- ja 10-koera rakenditele.

Maksumus: ühe koera veoliin 20€ / kahe koera veoliin 25€

koerte veospordi veoliin