Soeta oma koerale veovarustus

Kuidas tellida?

  1. Kaelarihma tellimisel mõõda koera kaelaümbermõõt.
  2. Veorakmete tellimisel mõõda koera kaelaümbermõõt, seljapikkus kaelarihmast sabajuureni ja rinnakorvi ümbermõõt. Hea oleks kui kirjutaksid meile ka koera kaalu ja tõu. Märgi millist värvi veorakmeid eelistad (must, must-punasega või must sinisega).
  3. Veovöö tellimiseks mõõda oma puusaümbermõõt riiete pealt nii nagu õues vööd kandma hakkaksid.
  4. Vali sobiv toode ja kirjuta oma soovist koos mõõtude, pakiautomaadi asukoha ja oma telefoni numbriga e-mailile: hellerkantri.huskypark@gmail.com

Pärast tellimuse kinnitamist saadame soovitud toote(d) teile pakiautomaati (saateteenus 3€).

Kaelarihm

Meie lemmikud on fliispehmendusega poolpoovad kaelarihmad! Pakkuda on erinevad värvikombinatsioonid (vt. fotot). Sobiva kaelarihma valmistame vastavalt Sinu koera kaelaümbermõõdule. 

Maksumus: 15€

Kaelarihm


 

Veorakmed, veorihm ja veovöö 

X-tüüpi veorakmeid kannavad meie kelgukoerad nii treeningutel kui võistlustel. Valikus mustad, punased ja sinised rakmed. Anna teada, kui soovid rakmetele peale ka helkurit. Maksumus: 35€

Veniva amortisaatoriga (kummiga) veorihm harrastamaks koerakrossi, jalgratta -, tõukeratta -, kelguvedu. Veorihm sobib hästi ka jalutusrihmaks. Pikkus venitatult: 1.85m. Maksumus: 20€.
NB! Suusatajaveoks sobib veorihm pikkusega 2,30m (venitatult). Veorihma tellides anna kindlasti teada kui soovid seda koeraga suusatamiseks.

Veovöö käib ümber koerajuhi (inimese) puusade ja veovöö külge kinnitatakse veorihm – selline kombo on tõeliselt mõnus nn. käed vabad süsteem koera jalutamiseks või jooksutamiseks :) Sobib matkale, jalutuskäikudeks, jooksmiseks (koerakrossiks), suustajaveoks. Vööl on peal helkur. Maksumus: 40€

Koera veovarustus veorakmed veotraksid veovöö koerakrossivöö


 

Veoliin

Veoliin veniva amortisaatoriga (kummiga) ühele  ja kahele koerale harrastamaks koerakrossi, jalgratta – , tõukeratta – , kelgu – ja suusatajavedu. Kogupikkus venitatult 2,5 või 2,8 m.

Valmistame veoliine ka 4- , 6- , 8- ja 10-koera rakenditele.

Maksumus: ühe koera veoliin 20€ / kahe koera veoliin 25€

koerte veospordi veoliin