Pakett Suusi

Registreerimist hetkel ei toimu, plusskraadid on teinud oma töö…

.

Huskypark kelgukoerte sõidud Raplamaal

.

Pakett Suusi kirjeldus

  • Paketi kestvus on orienteeruvalt 2 tundi, alustame eelnevalt kokkulepitud kellaajal.
  • Koguneme püstkotta lõkke äärde, kus Huskypargi pereema Helle räägib silmaringi laiendavalt kelgukoertest.
  • Suundume talu ringkäigule, tutvume erinevate koerakelkudega ja meie 30 põhjamaise kelgukoeraga andes neile kotikestest koeramaiustusi.
  • Rakendame 8-10 elevil siberi huskyt kelgu ette ja suundume toredale sõidule. Külalised võtavad istet kelgul, kus saavad nautida 1km pikkust sõitu kelgukoertega, mis kulgeb põllul tehtes tiiru ümber metsa. Nii koerte kui külaliste turvalisuse tõttu juhib kelgurakendit meie pere liige. Külalised istuvad kelgul. Korraga võtame kelgule istuma 2-4 inimest. Maksimaalne kehakaal 1 inimese kohta on 99kg (kelgu ühe istekoha kandevõime). Laps(ed) saavad kelgule tulla ainult koos oma vanema / täiskasvanud vastutava paketil osalejaga.
  • Sõidame rakendiga tagasi kennelisse, kus on hea võimalus teha omatarbeks koos koertega pilte ja nendega lähemalt suhelda.
  • Hubases küdeva kaminaga husky-tarekeses ootavad teid ahjusoojad viineripirukad ja kodune taimetee. Vaatame kelgukoertest videosid, tunneme end mõnusalt ning laseme heal maitsta!
  • Pärast toredat olemist tarekeses on meie küünis uudistamiseks hobuste reed ja saanid, huskyde kuusepuu, kelgukoerte treeningvahendid ning pereema Helle kollektsioon lapsevankritest, mis on teadaolevalt Eesti suurim erakollektsioon.
  • Vanaaja tuba üllatab nostalgilise vaatamisega nii väikseid kui suuri, ühtlasi näeb seal toredat väljapanekut vanaaegsetest nukkudest ja näärikingitustest :)
  • Kelgusõidu asemel pakume jalgismatka võimalust meie kelgukoertega (vt. pilte all pool). Matka pikkus 1-4km.

Osalustasud

Kelgusõiduga: täiskasvanu 95€/in ; laps 55€/in (kuni 1,5m pikkune), alla 2-aastased tasuta.
KelgusõiduTA (külastus): täiskasvanu 55€/in, laps 25€, alla 2-aastased tasuta.
Jalgsimatkaga: täiskasvanu 80€, laps 55€ (sobilik vanusest 7+a kui jagab koera vanemaga.) Suurem laps 80€ (individuaalse koeraga)

.

.

Tutvu kindlasti ka meie külastuse meelespeaga

NB! Saame külastuspaketti pakkuda ainult eesti keeles ja eesti keelest arusaajatele, sest külalistel tuleb mõista meiepoolset infot ja instruktsioone.

Sõit kelgukoertega
Jalgsimatk kelgukoertega
Hellerkantri Yeti siberi husky 2021