Pakett Suusi & Eesti Vabariigi aastapäeva eri

Lumi, miinuskraadid ja sini-must-valged lipukesed on ehtinud Huskypargi Eesti Vabariigi 105.aastapäeva tähistamiseks väärikasse ja pidulikku rüüsse. Tule tähista pidupäeva meie pere ja 35 põhjamaise kelgukoeraga!

Põhjaliku paketi kirjelduse ja registeerimise leiad lehekülje all pool.

Reede, 24.veebruar: Vabariigi aastapäeva eri

 • Kell 12.00 – pakett Suusi (külastusringkäik + sõit siberi huskydega + küpsisetort ja rahvuslik amps + traktorisafari + retrolapsevankrite muuseum). Osalustasu: 80€/osaleja, alla 1,5m pikkune laps 50€, alla 2a. tasuta. Pakett Suusi ilma kelgusõiduTA 40€ osaleja, alla 1,5m laps 20€, alla 2a. tasuta. Paketi kestvus kõigile ca 2 tundi.

  Kelgusõidule on kohad täitunud! KelgusõiduTA on kohti saadaval!

.

Laupäev, 25.veebruar

 • Kell 12.00 – pakett Suusi (külastusringkäik + sõit siberi huskydega + ahjusoe pirukas, kook ja tee + retrolapsevankrite muuseum). Osalustasu: 80€/osaleja, alla 1,5m pikkune laps 50€, alla 2a. tasuta. Pakett Suusi ilma kelgusõiduTA: 40€ osaleja, alla 1,5m laps 20€, alla 2a. tasuta. Paketi kestvus kõigile ca 2 tundi.

  Kelgusõidule on kohad täitunud! KelgusõiduTA on kohti saadaval!

.

Pühapäev, 26.veebruar

 • Kell 12.00 – pakett Suusi (külastusringkäik + sõit siberi huskydega + ahjusoe pirukas, kook ja tee + retrolapsevankrite muuseum). Osalustasu: 80€/osaleja, alla 1,5m pikkune laps 50€, alla 2a. tasuta. Pakett Suusi ilma kelgusõiduTA 40€ osaleja, alla 1,5m laps 20€, alla 2a. tasuta. Paketi kestvus kõigile ca 2 tundi. NB! Ühtlasi on see talvehooaja viimane kelgusõit ja külastusvõimalus!

  Kelgusõidule on kohad täitunud! KelgusõiduTA on kohti saadaval!

.

Huskypark kelgukoerte sõidud Raplamaal

.

Pakett Suusi kirjeldus

 • Paketi kestvus on orienteeruvalt 2 tundi, alustame eelnevalt kokkulepitud kellaajal.
 • Koguneme püstkotta lõkke äärde, kus Huskypargi pereema Helle räägib silmaringi laiendavalt kelgukoertest.
 • Suundume talu ringkäigule, tutvume erinevate koerakelkudega ja meie 35 põhjamaise kelgukoeraga andes neile kotikestest koeramaiustusi.
 • Rakendame 8-12 elevil siberi huskyt kelgu ette ja suundume toredale sõidule. Külalised võtavad istet kelgul, kus saavad nautida 1km pikkust sõitu kelgukoertega, mis kulgeb põllul tehtes tiiru ümber metsa. Nii koerte kui külaliste turvalisuse tõttu juhib kelgurakendit meie pere liige. Külalised istuvad kelgul. Korraga võtame kelgule istuma 2-4 inimest. Maksimaalne kehakaal 1 inimese kohta on 99kg (kelgu ühe istekoha kandevõime). Laps(ed) saavad kelgule tulla ainult koos oma vanema / täiskasvanud vastutava paketil osalejaga.
 • Sõidame rakendiga tagasi kennelisse, kus on hea võimalus teha omatarbeks koos koertega pilte ja nendega lähemalt suhelda.
 • Hubases küdeva kaminaga husky-tarekeses ootavad teid ahjusoojad viineripirukad ja kodune taimetee. Vaatame kelgukoertest videosid, tunneme end mõnusalt ning laseme heal maitsta!
 • Pärast toredat olemist tarekeses on meie küünis uudistamiseks hobuste reed ja saanid, huskyde kuusepuu, kelgukoerte treeningvahendid ning pereema Helle kollektsioon lapsevankritest, mis on teadaolevalt Eesti suurim erakollektsioon.
 • Vanaaja tuba üllatab nostalgilise vaatamisega nii väikseid kui suuri, ühtlasi näeb seal toredat väljapanekut vanaaegsetest nukkudest ja näärikingitustest :)

.

.

Tutvu kindlasti ka külastuse meelespeaga

NB! Sel hooajal saame külastuspaketti pakkuda vaid eesti keeles ja eesti keelest arusaajatele (tuleb mõista meiepoolset infot ja instruktsioone).

Hellerkantri Yeti siberi husky 2021