Kelgukoerte Jõulumaa külastusajad 21.-23.detsembril

21.12.2018

Ahoi, siin Huskypargi päkapikud! Kes veel Kelgukoerte Jõulumaa külastust ette pole broneerinud saavad meile külla tulla õhtustel aegadel:

21.detsembril kell 18.00
22.detsembril kell 18.00
23.detsembril kell 18.00 

Kelgukoerte Jõulumaa on valgustatud ning õhtutuledes imearmas!  Õhtust külastust ette broneerima ei pea. 

Alustame ringkäiguga täpselt kell 18.00  

Pilet 12€, 1-3a 6€ ja alla 1-aastased tasuta. Kohapeal saab soetada ka Huskypargi kinkekaarte ja mänguhuskysid. Tasuda saab vaid sularahas. 

Kohale tulemiseks kasuta Google maps või Waze rakendust sisestades otsingusse: Huskypark OÜ. Asume Kehtna vallas Raplamaal,…

Avame Huskypargis 16.-23.detsembril Kelgukoerte Jõulumaa

Huskypark muutub 16.-23.detsembril imearmsaks Kelgukoerte Jõulumaaks, kus Sind ootab 40 põhjamaist kelgukoera, siberi husky kutsikad, hobused, jänku, kiisu, rõõmsad Huskypargi päkapikud ja jõuluehteis talu. Avatud on indiaani püstkoda, jõuluvana tuba ja huskytarekese kodukohvik, kus pakume jõulumaiustusi ja kuuma jooki. Mida vahvat näed ja koged Kelgukoerte Jõulumaal?

  • Tunneta ürgset kutset tutvudes meie 30…

Siberi husky kutsikate broneerimine on alanud!

Meie siberi husky kutsikad on saanud 2,5 nädalaseks ning nüüd on õige aeg teha kahest vennast ja neljast valgest õest esimesed portreepildid. Ühtlasi oleme avatud ka kutsikahuviliste broneeringutele.

Tutvu pesakonna infoga meie kutsikate lehel. Huvi korral võta ühendust helistades tel. 5569 2272 või kirjutades info@kelgukoerad.ee

Vaba hall-valge isane / available grey and white male
Vaba valge laiguline isane / available piebald male
Vaba valge…