Huskypargi kelgukoerte jõulumaa 2019 Raplamaal

Huskypark muutub detsembrikuus imearmsaks kelgukoerte jõulumaaks, kus Sind ootavad 40 põhjamaist kelgukoera, hobused, jänku, kiisu, rõõmsad Huskypargi päkapikud ja jõuluehteis talu. Avatud on indiaani püstkoda, jõuluvana tuba, kelgukoerateemaline tareke kodukohvikuga. Viime Sind jõulusõidule traktori järelkärus, et viia metsa loomadele leiba, õunu ja teravilja. Pakume jõulukooki ja kuuma jooki. Jõulumaa on valgustatud ning õhtusel ajal imearmas.


21.-22.detsember 2019 – kõikidele huvilistele!

Jõulueelsel nädalavahetusel on külla oodatud kõik jõulumaa ja kelgukoerte huvilised.

Kes veel tahaks meile jõulumaale külla tulla siis saame teid vastu võtta homme (22.detsember) ja pakkuda külastusaegu. Lisakohti on piiratud koguses, nii, et kes ees, see sees! Võtame regamisi vastu kuni kella 21.00ni. Regamiseks täida vorm: https://tinyurl.com/kelgukoerte-joulumaa

Saadame teile täna õhtuks e-mailile infokirja.


Hommikuse külastuse ringkäik algab täpselt kell 11.00, lõunane kell 14.00 ja õhtune kell 18.00. Ole kohal 5-10 minutit enne algusaega, et saaksid meie päkapikult soetada Jõulumaa pileti.

Pilet sisaldab Huskypargi kelgukoerte jõulumaa külastust ja ekskursiooni, kus tutvume kelgukoerte ja hobustega ning anname neile maiustusi. Veedame mõnusalt aega püstkojas, jõuluvana toas ja huskytarekeses. Pakume jõulujooki ja maiust. Külla tuleb ka jõuluvana! Programmi kestvus on 1,5-2 tundi.

Pilet 15€ osaleja kohta, 1-5 aastased väikelapsed 10€, alla 1-aastased beebid ning üle 80-aastased eakad tasuta. Lisatasu eest traktorisafari 3€ ja jõulukook 2€.


5.-20.detsember 2019 – kõik gruppide ajad on selleks korraks broneeritud!

Külastus al. 20 liikmelistele gruppidele, lasteaia – ja koolirühmadele.
Kui jäid broneerimisega hiljaks siis saad Huskypargi külatuse broneerida alates 3.jaanuarist kuni märtsi alguseni. Külastuseks pakume kelgusõidu paketti Zuuzy, kuid kui külastuspäeval lund napib saab paketi vahetada Huskypargi külastuse pakett Iko vastu. PS! Jõuluteemalised dekoratsioonid on meil üleval veebruari keskpaigani :)

Huskypargi kelgukoerte Jõulumaa pilet sisladab Huskypargi külastust ja ekskursiooni, kus tutvume kelgukoerte ja hobustega ning anname neile maiustusi. Veedame mõnusalt aega püstkojas, jõuluvana toas ja huskytarekeses. Jõulutraktor viib meid järelkärus traktorisafarile, et viia metsa loomadele leiba, porgandeid ja teravilja. Tarekses pakume kuuma teed ja jõulukooki. Programmi kestvus on 1,5-2 tundi.

Pilet 20€ osaleja kohta, 1-3 aastane mudilane 15€. Grupisaatja/õpetaja 10€ (1 saatja 10 lapse kohta). Soovi korral jõuluvana kutsumine Huskyparki 50€ kord. 


Asukoht

Kelgukoerte jõulumaa asub Kehtna vallas Raplamaal Huskypargi kelgukoerte talus. Asume 67km ehk tunnikese sõidu kaugusel Tallinnast.

Meile külla sõites sisesta Google Mapsi või Waze rakendusse: Huskypark OÜ. Teised navigatsiooniseadmed võivad juhatada teid valesse kohta.


Info ja broneerimine

Helle Kaljula – Huskypargi kelgukoerte talu perenaine. Broneeringuid võtame vastu ainult e-maili teel: info@kelgukoerad.ee

Sündmused Facebookis: Huskypargi kelgukoerte jõulumaa lasteaia – ja koolirühmadele ja Huskypargi kelgukoerte jõulumaa – kõikidele huvilistele
Meie Facebooki leht: Hellerkantri Huskypark
Instagram: Hellerkantri Huskypark
Sotsiaalmeedia sildid: #kelgukoertejõulumaa #hellerkantrihuskypark #kelgukoerad

Vaata ja loe lisaks: 2018.aasta jõulumaa video ; 2018 Raplamaa Sõnumid artikkel “Huskypargi kelgukoerte jõulumaa võlub ja sulatab südameid” ; 2017 blogipostitus “Huskypargi kelgukoerte jõulumaa – meil käis külas vahva lastegrupp!”


Mida pidada meeles meile külla tulles? :)

  • Huskypargi kelgukoerte jõulumaa on ühtlasi ka meie pere kodu :) 
  • Jõulumaal saab pileti, teenuste ja kingituste eest tasuda kohapeal sularahas. Ettevõtetele saame koostada arve.
  • Et saaksid külastust mõnusalt nautida soovitame riietuda vastavalt ilmaoludele: parkad-käpikud-mütsid-sallid-talvesaapad on Huskypargis igati asjakohane riietus.
  • Jõulumaal puuduvad euromugavused, häda korral tuleb kasutada meie toredat ja sooja kuivkäimlat, maal on mahe!
  • Vananenud leivad ja saiad võite tuua meie hobustele ja jänkule, samuti maitsevad neile õunad ja porgandid.
  • Rõõmsa ja eheda kohtumiseni Huskypargi kelgukoerte jõulumaal! :)


Härra Ilves ja päkapikk Mihkel