Huskypargi kelgukoerte jõulumaa 2019 Raplamaal

Huskypark muutub detsembrikuus imearmsaks kelgukoerte jõulumaaks, kus Sind ootavad 40 põhjamaist kelgukoera, hobused, jänku, kiisu, rõõmsad Huskypargi päkapikud ja jõuluehteis talu. Avatud on indiaani püstkoda, jõuluvana tuba, kelgukoerateemaline tareke kodukohvikuga. Viime Sind jõulusõidule traktori järelkärus, et viia metsa loomadele leiba, õunu ja teravilja. Pakume jõulukooki ja kuuma jooki. Jõulumaa on valgustatud ning õhtusel ajal imearmas.

5.-20.detsember 2019

Ootame külla gruppe (min.20in.), lasteaia – ja koolirühmasid. Külastus vaid ette broneerides!

Pilet sisaldab Huskypargi kelgukoerte jõulumaa külastust ja ekskursiooni, kus tutvume kelgukoerte ja hobustega ning anname neile maiustusi. Veedame mõnusalt aega püstkojas, jõuluvana toas ja huskytarekeses. Jõulutraktor viib meid järelkärus traktorisafarile, et viia metsa loomadele leiba, porgandeid ja teravilja. Tarekses pakume kuuma teed ja jõulukooki. Programmi kestvus on 1,5-2 tundi.

Pilet 20€ osaleja kohta, 1-3 aastane mudilane 15€. Grupisaatja/õpetaja 10€ (1 saatja 10 lapse kohta). Soovi korral jõuluvana kutsumine Huskyparki 50€ kord.


21.-22.detsember 2019

Jõulueelsel nädalavahetusel on külla oodatud kõik jõulumaa ja kelgukoerte huvilised. Külastust ei ole vaja ette broneerida! Päevase külastuse ringkäik algab täpselt kell 14.00 ja õhtune ringkäik kell 18.00.

Pilet sisaldab Huskypargi kelgukoerte jõulumaa külastust ja ekskursiooni, kus tutvume kelgukoerte ja hobustega ning anname neile maiustusi. Veedame mõnusalt aega püstkojas, jõuluvana toas ja huskytarekeses. Pakume jõulujooki ja maiust. Külla tuleb ka jõuluvana! Programmi kestvus on 1,5-2 tundi.

Pilet 15€ osaleja kohta, 1-3 aastane mudilane 10€, 0-1 aastane tasuta. Lisatasu eest traktorisafari 3€ ja jõulukook 2€.


Valik vahvaid kingitusi jõuluvana kingikotti

  1. Karvane mänguhusky kaelarihma ja traksidega 20€
  2. Kalevi “Kirju koer” piparkoogimaitseline kommipakk 2€
  3. Huskypargi kinkekaardid väärtuses 50€, 75€, 100€ ja 150€
  4. Huskypargi kelgukoerte seinakalender 15€


Asukoht

Kelgukoerte jõulumaa asub Kehtna vallas Raplamaal Huskypargi kelgukoerte talus. Asume 67km ehk tunnikese sõidu kaugusel Tallinnast.

Meile külla sõites sisesta Google Mapsi või Waze rakendusse: Huskypark OÜ. Teised navigatsiooniseadmed võivad juhatada teid valesse kohta.


Info ja broneerimine

Helle Kaljula – Huskypargi kelgukoerte talu perenaine. Broneeringuid võtame vastu ainult e-maili teel: info@kelgukoerad.ee

Sündmused Facebookis: Huskypargi kelgukoerte jõulumaa lasteaia – ja koolirühmadele ja Huskypargi kelgukoerte jõulumaa – kõikidele huvilistele
Meie Facebooki leht: Hellerkantri Huskypark
Instagram: Hellerkantri Huskypark
Sotsiaalmeedia sildid: #kelgukoertejõulumaa #hellerkantrihuskypark #kelgukoerad

Vaata ja loe lisaks: 2018.aasta jõulumaa video ; 2018 Raplamaa Sõnumid artikkel “Huskypargi kelgukoerte jõulumaa võlub ja sulatab südameid” ; 2017 blogipostitus “Huskypargi kelgukoerte jõulumaa – meil käis külas vahva lastegrupp!”


Mida pidada meeles meile külla tulles? :)

  • Huskypargi kelgukoerte jõulumaa on ühtlasi ka meie pere kodu :) 
  • Jõulumaal saab pileti, teenuste ja kingituste eest tasuda vaid sularahas. Ettevõtetele saame koostada arve.
  • Et saaksid külastust mõnusalt nautida soovitame riietuda vastavalt ilmaoludele: parkad-käpikud-mütsid-sallid-talvesaapad on Huskypargis igati asjakohane riietus.
  • Kelgukoerte Jõulumaal puuduvad euromugavused, häda korral tuleb kasutada meie toredat ja sooja kuivkäimlat, maal on mahe!
  • Vananenud leivad ja saiad võite tuua meie hobustele ja jänkule, samuti maitsevad neile õunad ja porgandid.
  • Rõõmsa ja eheda kohtumiseni Huskypargi kelgukoerte jõulumaal! :)
Härra Ilves ja päkapikk Mihkel