Huskypargi kinkekaardid

Kingi elamusi! :) Üllata oma pereliiget, sõpra või kolleegi Huskypargi kinkekaardiga. Valikus on kinkekaardid väärtuses 50€, 70€, 100€ ja 150€.

Kinkekaarti on võimalus soetada digitaalselt või trükitud kujul pakiautomaati. Kinkekaarti saad kasutada meie külastuspakettide ja kohapeal pakutavate suveniiride eest tasumisel. Kinkekaart hakkab kehtima ülekande laekumise kuupäevast ning kaart tuleb realiseerida 12-kuu* jooksul. 

*Palume detsembris soetatud kinkekaardid realiseerida hiljemalt järgmise aasta sügiseks. Kui me ei saa käesoleval talvehooajal lume puudumise või nappuse korral pakkuda kelgusõitu (pakett Zuuzy) saab meile külla tulla kevadel, suvel ja sügisel (paketid Iko ja Moony). Detsembris kingitud kinkekaarte ei pikendata järgmiseks talvehooajaks. Palun ära jäta kinkekaardi kasutamist viimasele minutile :)

Kinkekaardi saajal tuleb meiega eelnevalt külastus kokku leppida e-maili teel.

Huskypargi kelgukoerte talu kinkekaart

Soeta kinkekaart digitaalselt
Kõige kiirem ja lihtsam viis kinkekaardi saamiseks on kinkekaardi failide allalaadimine meie kodulehelt.

Telli kinkekaart novembrikuus pakiautomaati
Kinkekaart on trükitud tugevamale paberile (mõõt 10×21,5cm) ning asetatud ümbrikusse (C65). Kinkekaardi edastame Omniva või Smartposti pakiautomaati. Postiga saates lisandub kinkekaardi maksumusele 6€. Kinkekaarte saab soetada ka meid Huskypargis külastades. Kinkekaardi saad soetada saates meile e-kirja: info@kelgukoerad.ee

Kinkekaardi eest tasumine
Saaja: Huskypark OÜ
Konto nr: EE421010220198052222
Selgitusse lisa: Kinkekaart ja selle väärtus, kinkekaardi saaja nimi, e-mail ja telefoni number. Nt.: Kinkekaart 70€, Helle Kaljula, info@kelgukoerad.ee, 5569 2272

Aptorhome Rocco