Huskypargi kinkekaardid

Kingi elamusi! :) Üllata oma pereliiget, sõpra või kolleegi Huskypargi kinkekaardiga. Valikus on kinkekaardid väärtuses 50€, 70€, 100€ ja 150€.

Kinkekaarti on võimalus soetada digitaalselt või trükitud kujul pakiautomaati. Kinkekaarti saad kasutada meie külastuspakettide ja toodete eest tasumisel. Kinkekaart hakkab kehtima ülekande laekumise kuupäevast ning kaart tuleb realiseerida 12-kuu jooksul. Kinkekaardi saajal tuleb meiega eelnevalt külastus kokku leppida e-maili teel.

Huskypargi kelgukoerte talu kinkekaart

Soeta kinkekaart digitaalselt
Kõige kiirem ja lihtsam viis kinkekaardi saamiseks on kinkekaardi failide allalaadimine meie kodulehelt. Kinkekaardi digitaalsel tellides, palume sellest meid teavitada info@kelgukoerad.ee, lisades kirja sisusse kinkekaardi väärtuse, kingisaaja nime ja telefoni numbri.

Telli kinkekaart novembrikuus pakiautomaati
Kinkekaart on trükitud tugevamale paberile (mõõt 10×21,5cm) ning asetatud ümbrikusse (C65). Kinkekaardi edastame Omniva või Smartposti pakiautomaati. Postiga saates lisandub kinkekaardi maksumusele 6€. Kinkekaarte saab soetada ka meid Huskypargis külastades. Kinkekaardi saad soetada saates meile e-kirja: info@kelgukoerad.ee

Kinkekaardi eest tasumine
Saaja: Huskypark OÜ
Konto nr: EE421010220198052222
Selgitusse lisa: Kinkekaart ja selle väärtus, kinkekaardi saaja nimi ja telefoni number.

Aptorhome Rocco