Huskypargi kinkekaardid

Kui Sa ei tea mida kinkida sõbrale, kel on justkui kõik olemas siis meil on selleks lahendus! Kingi talle elamusi, pista kingikotti Huskypargi kinkekaart!

Ka sel aastal on võimalik soetada kelgukoerte talu kinkekaarte. Valikus on neli vahvat ja elamusrikast kinkekaardi paketti:

Kinkekaart Zuuzy – Huskypargi külastus ja kelgusõit siberi huskydega

Huskypargi külastuse käigus tutvustame teile meie pere hobuseid ja kelgukoeri – alaska malamuute ning siberi huskysid. Peale ringkäiku rakendame koerad kelgu ette ja alustame kelgusõitudega. Külalised saavad võtta istet kelkudel, mida veavad 8-12 siberi husky tõugu kelgukoera. Sõit kulgeb maastikul tehes 1km pikkuse ringi ümber metsatuka. Pärast kelgusõitu suundume hubasesse küdeva kaminaga tarekesse, kus pakume teile kuuma teed, maitsvat pirukat ja torti.Lumisel ajal oled oodatud külla ka tööpäeva õhtul! Huskypark muutub müstiliseks talvemaaks hämaruses kui süütame jõulutulekesed, küünlad ning teeme kelgusõitu pealambi valgusvihus. Teadagi on tõsiasi, et öös on asju… Paketi kestvus on orineteeruvalt 2-3 tundi. Kinkekaardi kehtivusaeg on talvehooaeg 2017/2018.

Kinkekaardi maksumus ühele 50€, kahele 100€
Iga lisanduv täiskasvanu 50€. Lapsed alla 1.5m 25€, 1-3a. 15€

Kinekaardi saadame Sulle failina. Kui soovid saada kinkekaarti trükituna lähimasse pakiautomaati, lisandub hinnale 7€

Soeta kinkekaart Zuuzy

Kingi targalt kelgukoerte turismitalu Huskypark kinkekaart

Kinkekaart Iko – Huskypargi külastus ja kerge eine tarekeses

Huskypargi külastuse käigus tutvustame teile meie pere hobuseid ja kelgukoeri – alaska malamuute ning siberi huskysid. Peale ringkäiku suundume hubasesse kelgukoerte teemalisse tarekesse, kus pakume kamina tule paistel kuuma teed ja maitsvaid pirukaid. Paketi kestvus on orineteeruvalt 1 tund. Kinkekaardi kehtivusaeg on talvehooaeg 2017/2018.

Kinkekaardi maksumus ühele 20€, kahele 40€
Iga lisanduv täiskasvanu 20€. Lapsed alla 1.5m 10€

Kinekaardi saadame Sulle failina. Kui soovid saada kinkekaarti trükituna lähimasse pakiautomaati, lisandub hinnale 7€

Soeta kinkekaart Iko

Kingi targalt kelgukoerte talu kinkekaart Iko

Kinkekaart Halty – Huskypargi külastus, stiliseeritud fotosessioon kelgukoertega ja kerge eine tarekeses

Huskypargi külastuse käigus tutvustame teile meie pere hobuseid ja kelgukoeri – alaska malamuute ning siberi huskysid. Peale ringkäiku suundume hubasesse kelgukoerte teemalisse tarekesse, kus pakume kamina tule paistel kuuma teed ja maitsvaid pirukaid. Pildistamiseks saate soovi korral selga valida Huskypargi indiaani stiilis jakid. Fotosessioon kestab ca 30 minutit ning sellest saate galerii 25-30 töödeldud trükisuuruses fotofailiga. Paketi kestvus on orienteeruvalt 1,5 tundi. Kinkekaardi kehtivusaeg on talvehooaeg 2017/2018.

Kinkekaardi maksumus kahele 120€ 

Kinekaardi saadame Sulle failina. Kui soovid saada kinkekaarti trükituna lähimasse pakiautomaati, lisandub hinnale 7€

Soeta kinkekaart Halty

Kingi targalt kelgukoerte talu kinkekaart Halty

Kinkekaart Master – Huskypargi külastus, kelgusõit siberi huskydega, stiliseeritud fotosessioon ja kerge eine tarekeses

Huskypargi külastuse käigus tutvustame teile meie pere hobuseid ja kelgukoeri – alaska malamuute ning siberi huskysid. Peale ringkäiku rakendame koerad kelgu ette ja alustame kelgusõitudega. Külalised saavad võtta istet kelkudel, mida veavad 8-12 siberi husky tõugu kelgukoera. Sõit kulgeb maastikul tehes 1km pikkuse ringi ümber metsatuka. Pärast kelgusõitu suundume hubasesse küdeva kaminaga tarekesse, kus pakume teile kuuma teed, maitsvat pirukat ja torti. Pildistamiseks saate soovi korral selga valida Huskypargi indiaani stiilis jakid. Fotosessioon kestab ca 30 minutit ning sellest saate galerii 25-30 töödeldud trükisuuruses fotofailiga. Paketi kestvus on orineteeruvalt 3 tundi. Kinkekaardi kehtivusaeg on talvehooaeg 2017/2018.

Kinkekaardi maksumus kahele 180€

Kinekaardi saadame Sulle failina. Kui soovid saada kinkekaarti trükituna lähimasse pakiautomaati, lisandub hinnale 7€

Soeta kinkekaart Master

kingi targalt kelgukoerte talu kinkekaart